Arama sonuçlarınız

1. K

Osmanlı Devleti Kuruluş Ders Notları (6 sayfa-el yazısı)

Emeğinize sağlık Yavuz hocam.
  2. K

Haberler İl Dışı Atama 2020 ( Kimler nereye, kaç puanla atandı/ATANAMADI? )

Ankara'nın puanlarına bir türlü ulaşamadım. Bu sene Ankara puanlarını öğrenemeyeceğiz.
  3. K

5. SINIF SOSYAL II. SINAV

Morpa Kampüs yazılı soruları olduğunu belirteyim. Bu konuda izin problem olmasın.
  4. K

S.B.7.2.1 Günlük Planı (1. Bölüm)

Teşekkür ederim hocam. Emeğinize sağlık.
  5. K

Güney Cephesi Soru cevap kartları

Güney Cephesi ile ilgili soru cevap kartları. (10 Kart)
  6. K

Doğu Cephesi Soru Cevap Kartları

Vitamin sitesinin alıştırmalarından oluşturduğum kazanımlara paralel soru cevap kartları. Bunları kart haline getirip konu değerlendirmesi yapıyorum. Ayrıca dersi işlerken sınıf tahtası kullanımı içinde faydalı oluyor. Umarım işinize yarar.
  7. K

Osmanlı Devleti Denizlerde

Osmanlı Devleti Denizlerde Office 2007 olarak hazırladım.Bu sebebten göremiyor olabilirsiniz.
  8. K

Ünite 2 : Milli Uyanış, Yurdumuzun İşgaline karşı Tepkiler (19 soru )

Ünite 2 : Milli Uyanış, Yurdumuzun İşgaline karşı Tepkiler (19 soru ) Sitede yer alan sorulardan seçilen SBS sistemine uygun bir test
  9. K

Sosyal Bilgiler Sorularını Online Sınav Olarak Çözebileceğimiz Bir Okul Sitesi

Bu siteyi ilk önce sadece Sosyal Bilgiler ile ilgili kuracaktım ama daha sonra sbs ye yönelik kurmaya karar verdim.2. kademede yaklaşık 1000 öğrencimiz var onlarında ekleyecekleri kaliteli sorularla kısa zamanda özellikle Sosyal Bilgiler soru havuzunu zenginleştirmeyi planlıyorum.Sizinde bu site...
  10. K

Osmanlı Devleti Denizlerde

Yükselme döneminde denizlerde meydana gelen gelişmelerle ilgili bir ders notunu uzun uğraşlar sonunda tamamlayabildim arkadaşlar .Yükselme döneminin diğer olayları ile ilgili notlarıda tamamlamayı planlıyorum. Umarım beğenirsiniz...
  11. K

Meraklı Gözler Trt'de

Konu : Meraklı gözler TRT'de Çalışma Kağıdı http://rapidshare.com/files/148019023/merakli_gozler_trtde.rar
  12. K

'tarihin Işığında' Adlı Hazırladığım Proje Ödevi(bülten 500 Adet Bastık Sattık)

çalışmayı aynen kullanıp kopya etmeyin uyarınıza gerek yok hocam meslektaşlarınız bu çalışmayı alıp okul ismini yazıp basmazlar buna inanın çalışma için teşekkürler.
  13. K

Hangi Anlatım Yöntemini Kullanıyorsunuz (anket)

Bir çok teknikten faydalanmaya çalışıyorum bilgisayar desteğini sınıflarda rahatlıkla kullanabiliyoruz bu konuda avantajlıyım.Dram,tartışma ve bol bol etkinlik yaptırıyorum tek problemim konuları yetiştirememek bazen " düz anlatım" yapıp konuyu geçmek istiyorum ama öyle yapıncada sanki verimli...
  14. K

Sosyal Bilimler Gazetesi

Güzel bir çalışma bunu proje görevi belki de performans görevi olarak verebilirim. Şablon açıklayıcı olduğu için öğrencinin elinde iyi bir yönerge olacak buda işimizi kolaylaştıracak. Bu çalışmayı yapan arkadaşlar ne gibi güçlüklerle karşılaştılar tecrübelerini bizimle paylaşırlarsa...
  15. K

İletişim

Teşekkürler Hocam
  16. K

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

7 yıl bitti ne çabuk geçti seneler
  17. K

Merhaba NEF liler buraya

Bende 2000 Tarih Eğitimi ( II.Öğretim ) mezunuyum