Arama sonuçlarınız

1. M

Türkiye Nüfusunun Özellikleri

cook tesekkurler hocam .
  2. M

Ülkemizde Nüfuss

Ülkemizde Nüfuss thanks
  3. M

İnk Tarihi Farklı Bir Bakış

İnk Tarihi Farklı Bir Bakış çok güzel devamı gelsin deriz :) emeğinize sağlık
  4. M

sosyal Bilgiler Materyal Albümü çalışmam

sosyal Bilgiler Materyal Albümü çalışmam hocam tebrikler çok güzel çalışmalar yapmışsınız ama hem konuları yetiştirip hem bu çalışmaları nasıl yaptığınızı çok merak ediyorum bizim öğrencilerimizin yararlanması içinde bir kaç tüyo verirseniz çok mutlu olurum :)
  5. M

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM

BOZYAZI ORTAOKULU SOSYAL BİLGİLER DERSLİĞİM çok güzel olmuş hocam çok imrendim inş benimde bir sınıfım olur böyle başarılar diliyorum çalışmalarınızda
  6. M

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı?

T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Merkezi sınavlardan kaldırılsın mı? böyle iki saatte konuları yetiştircez diye kendimizi heba edeceksek kaldırılsın sınavda sormasınlar eğer ki soruyolarsa o zaman saatini artırsınlar iki saate hem sınav müfredatı hem etkinlik hem konu anlatımı...
  7. M

1881-2010 Yılları Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Açıklamalı ve Resimli Tarih Şeridi

1881-2010 Yılları Türkiye Cumhuriyeti Tarihi Açıklamalı ve Resimli Tarih Şeridi çok çok güzel olmuş hocam ellerinize emeğinize sağlık
  8. M

PARALEL VE MERİDYENLERİN HİKAYESİ

PARALEL VE MERİDYENLERİN HİKAYESİ çok güzel gerçekten elinize sağlık hocam
  9. M

5. Sınıf Tüm Üniteler Ders Notları - Recep Yıldırım

5. SINIF TÜM ÜNİTELER DERS NOTLARI ---- RECEP YILDIRIM emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma
  10. M

Gerçekleşen Düşler Tek Paket

Gerçekleşen Düşler Tek Paket harika teşekkürler..
  11. M

Lale Devri Belgeseli

Lale Devri Belgeseli indiremedim