Arama sonuçlarınız

1. ekremdemir61

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

d şıkında misakı milli dediğimiz olay son osmanlı mebusan meclisinde kabul edilmemişmiydi. mustafa kemal bunu uygulamaya çalıştı ama çıkarılısında M.Kemal yokki
  2. ekremdemir61

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

Açılmasını İstediğiniz Bölüm erkan hocam, hem veliye karşı hem de öğrenciyi daha iyi değerlendirmek için öğrenciyi ders ders değerlendiren form için bir bölüm oluşturabilirmiyiz. veli hep suçluyorya bizi. biz de ders ders öğrencisinin neler yaptığını gözleme formu oluşturabilsek bence güzel...
  3. ekremdemir61

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları ben de ÖMÜ 2001 EĞİTİM FAKÜLTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM
  4. ekremdemir61

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız? EKREM DEMİR, TRABZONLUYUM. 2001 DE 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ TARİH ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. 2002 ŞUBATTA GÖREVE ARTVİN YUSUFELİNDE BAŞLADIM. ŞU AN TRABZONDA MAÇKA ESİROĞLU 75.YIL İMKB YİBO DA SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ OLARAK ÇALIŞIYORUM. SİTEYİ KURAN VE SİTEYE...
  5. ekremdemir61

CHESTER İMTİYAZI-1923

arkadaşlar sayın başbakan onun için mi 2023 te türkiye dünya devleti olacak diyor. duyduğum kadarıyla bu anlaşma 2023 te bitiyor. duyduğuma göre yeraltı kaynaklarımızin ancak yüzde 10 unu kullanabilecekmişiz
  6. ekremdemir61

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

sayın arkadaşlarım sizlerin de belirttiği gibi DEMOKRASİ, eşitlik, özgürlük, adalet, seçme ve seçilmeyi, insan hak ve özgürlüklerini yaşatmayı ve korumayı hedef edinen bir YAŞAM BİÇİMİDİR. CUMHURİYET ise bunu en güzel şekilde uygulayacak yönetim biçimidir, diye düşünüyor ve aktarıyorum. SAYGILAR
  7. ekremdemir61

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Ben 2001 de Samsun 19 mayıs Ü. tarih öğretmenliği mezunuyum. şu an Trabzon Esiroğlu 75.yıl İmkb YİBO'da görev yapmaktayım. Sitenin bana inanılmaz katkıları oldu. Hazırlayanlara ve katkıda bulunanlara teşekkürler
  8. ekremdemir61

İnsan Hakları İhlali

SAĞOLASIN
  9. ekremdemir61

Türk'ün Yüce Tarihi (Mehter Marşı )

sağolasınız