Arama sonuçlarınız

1. A

Merhaba NEF liler buraya

Evet kardeşim benim. Yılmaz nasılsın kardeşim
  2. A

SINAV ANALİZİ VE DERS İÇİ PERFORMANS ÖLÇEĞİ

hocam emeğinize sağlık fakat sayfa koruma parolası istiyor :(
  3. A

SINAV ANALİZİ VE DERS İÇİ PERFORMANS ÖLÇEĞİ

hocam emeğinize sağlık fakat sayfa koruma parolası istiyor :(
  4. A

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL ilk dönem teog ortalaması 45, ikinci dönem 75 ortalama arkadaslar. 30 puanlık bir artıs söz konusu öğrencilerime tesekür ediyorum. köy okuludur
  5. A

19-20 Mart 2016 Açık Öğretim Ortaokulu/Lisesi Sınav görevi başvuruları başladı

19-20 Mart 2016 Açık Öğretim Ortaokulu/Lisesi Sınav görevi başvuruları başladı Erkan hocam 11 Kasım 2016 tarihine kadar görev alamazsınız diyor sistemde. Sebebi ise mazaretsiz göreve gelmemek. Benim Kasım 2015 teog görevim vardı ama babaannemin vefatı nedeniyle katilamadim. Bu durumda ne yapmam...
  6. A

Yetiştirme Kursu 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Planı (Word halinde)

Yetiştirme Kursu 6. Sınıf Sosyal Bilgiler Planı (Word halinde) Hocam eline sağlık
  7. A

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Köy okulu 20 öğrenci ortalama 14.75 net
  8. A

Merhaba NEF liler buraya

Merhaba NEF liler buraya Nef li olmak bir ayricaliktir arkadaslar ;) 2007 nef sosyal bilgiler I.ogrt. mezunuyum. Herkese selamlar
  9. A

Dosyada bulunması gereken belgeler ( En geniş liste, Her yıl istenen evrak liste

Dosyada bulunması gereken belgeler ( En geniş liste, Her yıl istenen evrak liste öğretmenliği bırak daha iyi :))
  10. A

24 şubat itibariyle konularda nerelerdeyiz?

24 şubat itibariyle konularda nerelerdeyiz? 6 lar yatırım ve pazarlama 7 ler söz uçar yazı kalır 8 ler menemen olayı
  11. A

Harita ve Ölçekler Pano Çalışması

Harita ve Ölçekler Pano Çalışması tesekürler
  12. A

Nasıl Egitim Gördüler

Daha iyi olabilirdi