Arama sonuçlarınız

1. X

Dogum Günü Hesaplama Herşey Var

Dogum Günü Hesaplama Herşey Var süper bişi yaa bu cok guzell :D hç tahmin etmediğim şeyler olmus ben dogdugum da ;D
  2. X

İlginç Zeka Testi :)

İlginç Zeka Testi :) :D toplumla uyuşamayan psikolojisi bozuk vaka ;D cok guzel bi test :)
  3. X

Miniklerin Manasız Soruları.. :)

anne bu ne ? - buzdolabi yavrum . - neden ? *** anne baliklar su içer mi ? *** -eniste bu ne? -çakmak (1 dakka sonra) -eniste bu ne? -çakmak ... -eniste bu ne? -çakmak bahadir ... -eniste bu ne? -gazoz kapagi -olur mu o çakmak! *** baliklar terler mi ? *** -kedi mamasi yesem kedi olur muyum...
  4. X

Temel'den... :)

Temel birgün murat 124 ile trafiğe çıkar ilerlerken bir bmw ye arkadan çarpar adam tam inerken temel kusura bakma kardeşim özür dilerim ne olur affet der adam ne oldu temel yalnışlıkla oldu der adam affeder temel biraz ilerler yine arkadan çarpar adam iner yine ne oldu der temelde sen zenginsin...
  5. X

Karın mı? Devletin mi?

Birgün bir amerikalı milletvekilini bir odaya almışlar ve sormuşlar: - Karınmı yoksa devletin mi? Amerikalı düşünmeden cevaplamış: - "Devletim" Ordakiler: - O zaman al şu tabancayı git yan odadaki karını vur. Adam sıkılmış terlemiş ve sonunda dayanamıyarak: - Yapamayacağım demiş. Daha sonra...
  6. X

Sille-i Osmaniye!!..

Osmanlı döneminde bir adam bir bayanın karşına geçer derki: "-Ey dilberi rana! Ey tesadüf-ü müstesna! O mahrem suratınızı görünce size lahza-i kalpten sarsıldım... Niyetim acizane-i taciz etmek değildir.. Bilakis efkar-i umumiyede ufak bir aile bacası tüttürmektir.. Sözlerim sizi temin ve...
  7. X

Kayserili ve Padişah..

Padişahın biri, - Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu altın vereceğim! demiş. Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana; - Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü. - Bunun neresi yalan?.. Kuş kartaldır, Arslan da kuzu kadar minik bir yavru. Kaptı mı götürür tabii!.. - Komşu...
  8. X

Fenerlinin Dileği..

Issız bir adaya düşen bir fenerli yolda giderken eski bir lamba bulmuş. Temizlemek için eline alırken içinden cin çıkmış. Fneerliye beklenen o soruyu sormuş : -Dile benden ne dilersen? Fenerli: -Buradan Kadıköye bir köprü olsun ben hemen oraya gideyim demiş. Cin: - Bu imkansız bir dilek başka...
  9. X

2008 yılında Amerikada yılın fıkrası seçilmiş..

New York`tan Los Angeles`e giden ucakta cingoz bir avukat ile sarisin aptal gorunuslu bir hanim yanyana oturuyorlar. Avukat hem hanimla yakinlasmak hem de hosca vakit gecirmek icin bir oyun teklif ediyor. Kabul gorunce oyunu anlatiyor: -Size bir soru soracagim, cevabi bilemezseniz bana 5 dolar...
  10. X

Adınızın Japoncası..

*A- ka * B- tu * C- mi * D- te * E-ku * F- lu *G- ji * H- ri *I- ki *J- zu *K- me *L- ta *M- rin *N- to *O-mo *P- no *Q- ke *R-shi *S- ari *T-chi *U- do *V- ru *W-mei *X-na *Y- fu *Z- zi yukarıdaki tablodan isminizin harflerinin karşılıklarını bulun ve japoncasını oluşturun... ( ç - i - ö...
  11. X

Dolmuş Muhabbetleri..

Yolcu müsait bi yerde inmek ister ama dili sürçer: - Şoför bey mübarek bi yerde inebilir miyim? - Şu ilerdeki caminin önünde bırakayım teyze seni... ...Oğlum bu Eminönü'nden geçer mi? - Yok teyze biz Taksim'e çıkıyoruz. - Hah tamam oğlum siz gidin ben gelmeyeceğim. Yolcu: - Abi Heykel'e...
  12. X

Ben Köpekle Konuşuyorum..

Mehmet Bey köpeğinin tasmasından tutmuş yolda giderken, hoşlanmadığı bir komşusuyla karşılaştı. Komşu sordu: - Bu eşekle nereye gidiyorsun? - Yahu bu köpek be, diye tersledi Mehmet Bey. Köpekle eşeği birbirinden ayıramıyor musun? Komşu aldırışsız: - Ben köpekle konuşuyorum. Sen ne diye söze...
  13. X

İki Yüzlü Mektup

BABA GÖNDERDİĞİN PARA İLE gül gibi geçiniyorum fazlasını NE YAPABİLİRİM? HİÇ DÜŞÜN- me beni şikayet ettiğimi gör- DÜN MÜ BU ŞARTLARDA daha fazlasını isteyemem; BU PARA İLE OKUMANIN çaresi var.Ama fazla göndermenin ZORLUĞUNU,HATTA İMKANSIZ olduğunu biliyorum.tek düşüncemin sizler OLDUĞUNU...
  14. X

Zeka Sorusu Olmak Mı,olmamak Mı?

Zeka Sorusu Olmak Mı,olmamak Mı? kalp krizi?? (:
  15. X

AVUKATLIK SORUSU

AVUKATLIK SORUSU taksi şöförü daha önceden cenaze arabası kullanıyormuş yeni şöför olduğundan ve mezarlığın yanında ellemesi adamın kalp krizi geçirmesine sebeb olmuş.. :)
  16. X

Bunlar Gerçek :)

Bunlar Gerçek :) hahaha en sondaki cok guzl yaa :D
  17. X

öğrencilerin tanışma yeri

öğrencilerin tanışma yeri mrb ben 8 e gidiorum ve 14 yasındayım istanbuldym :) =)
  18. X

ÇILDIRTAN HASTA..

Çıldırtan Hasta D: Neyiniz var H: Kimsem yok. çok yalnızım doktor. öle yalnızım ki gölgem bile çıkmıyor. D: Ben size nasıl yardım edeyim? H: Grup terapisi verseniz? şöle kalabalık olanından . D: Bana şikayetlerinizi tarif edin. H: Hep yalnızım . çok sıkılıyorum. canım hiç bişey yapmak...
  19. X

TABU DİYALOGLARI :D

TABU DİYALOGLARI :D :)
  20. X

Tarihteki Komik OLayLar!.. :)

Tarihteki Komik OLayLar!.. :) :)