Arama sonuçlarınız

1. K

Etkileşimli Test Bir Kahraman Doğuyor

Etkileşimli Test Bir Kahraman Doğuyor Erkan Hocam elinize sağlık sizde olmasanız sosyal bilgiler dersi ve öğretmenleri ne yapacak bilemiyorum..
  2. K

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 3 ::.

>>>Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG >>>3. Deneme Sınavı 03/11/2014 <<< Elinize sağlık hocalarım...
  3. K

sağlık raporu

sağlık raporu 2013 yılı içerisinde daha önce hiç rapor almadıysanız 3 günlük bir miktar maaşınızdan kesilir. benden haziranda 3 gün için 16 lira civarı bir şey kesildi.
  4. K

2.dönem 1.yazılım

2.dönem 1.yazılım Hocam eline sağlık, gerçekten çok güzel olmuş...
  5. K

Öğretmenlere Tatil Ayarı

Öğretmenlere Tatil Ayarı SYLAR hocam süper :):):):):)
  6. K

ek dersi olan var mı?

ek dersi olan var mı? 18 saat kendi dersim var 12 saat beden eğitimi vb dersler alıcam. 30 saat giriyorum geçen yılda aynıydı. Köyde çalışmanın tek avantajı bu olsa gerek. :9
  7. K

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi)

Yozgat/çekerek/atatürk İöo Sosyal Bilgiler Dersliğim (Yep Yenilendi) Hocam sınıfınız süper, takdir ve tebrik ediyorum...
  8. K

Soğuk Savaş Yılları

Erkan hocam Çok teşekkürler emeğine , ellerine sağlık...
  9. K

Çanakkale Geçildi Mi? Kayıp Denizaltılar

eyvallah teşekkürler hocamm.
  10. K

Ortak Sınav Raporu

Arkadaşım  diğer meslektaşlarımda söylemiş ama ortak rapor bende hiç duymadım. performans görevini teslim etmeyenlere önce ailesine bilgi veriliyor. sonra teslim etmeyenlere sıfır verilebiliyor. ben bir tutanak falan hiç tutmadım ama tutmak daha sağlıklı.  bizim müdürümüz bunu çok araştırdı ve...
  11. K

Muhteşem Türk Belgeseli (1959)

HOCAM EMEĞİNE SAĞLIK ÇOK SAĞOLASIN BİRSÜRÜ BELGESEL YÜKLÜYORSUN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK İŞİMİZE YARIYOR ELLERİN DERT GÖRMESİN ;)
  12. K

Yeryüzünde Yaşam Konu Tarama Testi

Yeryüzünde Yaşam Konu Tarama Testi Tesekkurler hocam çok ışıme yaradı tam aradığım gibi bir test......