Arama sonuçlarınız

1. kenan83

SOSYAL BİLGİLER EVİ 8. Sınıf Açık Uçlu Sorular Etkinliğimiz

Sosyal Bilgiler Evi olarak 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı için hazırlamış olduğumuz 8. Sınıf Açık Uçlu Sorular Etkinliğimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz içeriklere daha hızlı ulaşmak için aşağıda bağlantısını verdiğimiz instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Başarılı...
  2. kenan83

SOSYAL BİLGİLER EVİ 7. Sınıf Açık Uçlu Sorular Etkinliğimiz

Sosyal Bilgiler Evi olarak 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı için hazırlamış olduğumuz 7. Sınıf Açık Uçlu Sorular Etkinliğimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz içeriklere daha hızlı ulaşmak için aşağıda bağlantısını verdiğimiz instagram sayfamızı takip edebilirsiniz...
  3. kenan83

SOSYAL BİLGİLER EVİ 6. Sınıf Açık Uçlu Sorular Etkinliğimiz

Sosyal Bilgiler Evi olarak 1. Dönem 1. Yazılı Sınavına çalışmak için hazırlamış olduğumuz 6. Sınıf Açık Uçlu Sorular Etkinliğimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz içeriklere daha hızlı ulaşmak için aşağıda bağlantısı verilen instagram sayfamızı takip edebilirsiniz...
  4. kenan83

SOSYAL BİLGİLER EVİ 5. Sınıf Açık Uçlu Sorular Etkinliğimiz

Sosyal Bilgiler Evi olarak 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı için hazırlamış olduğumuz 5. Sınıf Açık Uçlu Sorular Etkinliğimize aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz içeriklere daha hızlı ulaşmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Başarılı bir yıl dileriz...
  5. kenan83

2019-2020 Sosyal Bilgiler Grubu İlçe Zümresi

emeğinize sağlık teşekkürler
  6. kenan83

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme Sınavı 4 2018-2019

Sosyalbilgilerevi istagram ekibi tarafından hazırlanan 4. denemedir. 2. 3. ve 4. üniteyi kapsamaktadır. Yeni sınav sistemine uygundur. Ticari amaç ile kullanılması bizleri üzecektir. Öğretmen ve öğrencilerin kişisel kullanımı içindir. Meslektaşlarımız gözümüzden kaçan bir hata fark ederse...
  7. kenan83

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme Sınavı 3 2018-2019

Sosyalbilgilerevi istagram ekibi tarafından hazırlanan 3. denemedir. 1. 2. ve 3. üniteyi kapsamaktadır. Yeni sınav sistemine uygundur. Ticari amaç ile kullanılması bizleri üzecektir. Öğretmen ve öğrencilerin kişisel kullanımı içindir. Meslektaşlarımız gözümüzden kaçan bir hata fark ederse...
  8. kenan83

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme Sınavı 2 2018-2019

Sosyalbilgilerevi istagram ekibi tarafından hazırlanan 2. denemedir. 1. 2. ve 3. üniteyi kapsamaktadır. Yeni sınav sistemine uygundur. Ticari amaç ile kullanılması bizleri üzecektir. Öğretmen ve öğrencilerin kişisel kullanımı içindir. Meslektaşlarımız gözümüzden kaçan bir hata fark ederse...
  9. kenan83

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Deneme Sınavı 1 2018-2019

Sosyalbilgilerevi istagram ekibi tarafından hazırlanan 1. denemedir. 1. ve 2. üniteyi kapsamaktadır. Yeni sınav sistemine uygundur. Ticari amaç ile kullanılması bizleri üzecektir. Öğretmen ve öğrencilerin kişisel kullanımı içindir. Meslektaşlarımız gözümüzden kaçan bir hata fark ederse...
  10. kenan83

yeraltı kaynakları doğal etkenlere mi beşeri etkenlere mi örnektir?

şu konuyu hortlatayım.. yeraltı kaynakları bence de doğal, madencilik beşeri. verimli toprakların doğal, tarım yapılmasının beşeri olması mantığını güttüm... görüş belirtmek isteyen var mı ?
  11. kenan83

Ön Yargıları Kırıyorum Sunumu

libre ofice videoları açıyor, 2007 power point açmıyor bende de.. sıra sizde sorularında da power point 2007 işlevleri yerine getiriyor, libre ofis getirmiyor.. ofis 2010 ya da 2013 yüklesem mi diye düşünüyorum..
  12. kenan83

Ön Yargıları Kırıyorum Sunumu

erkan hocam şöyle bir sorun yaşıyorum bilmiyorum başka yaşayan arkadaşım var mı.. akıllı tahtada hem ofis 2007 hem libre ofis yüklü. sunumlardaki videoları libre ofis oynatıyor, ofis 2007 power point oynatmıyor.. sıra sizde sorularında ofis 2007 açıyor tebrikler alkış sesi geliyor, libre ofis...
  13. kenan83

2018 2019 5. Sınıf yıllık planı Anadol yayıncılık Yeni MÜFRDAT Ocak 2018 KAZANIMLI

EVET İNDİRDİĞİM diğer planlar eski kazanımları içeriyor. kontrol etmekte fayda var. eline emeğine sağlık hocam.
  14. kenan83

2018 İl Dışı Atama Puanları

denizli yazan yok mu acaba ? bir çok siteye baktım bi denizliyi bulamadım...
  15. kenan83

İl Dışı Atama Puanları

Denizli de durum nedir paylaşabilecek olan var mı
  16. kenan83

Sene Sonu Sosyal Bilgiler Dersi Değerlendirme Raporu

bu dosya hala bilgisayarınızda ya da sitede duruyor mu?
  17. kenan83

5. sınıf Kültür ve Miras Konu Özeti (Tüm Ünite)

emeğinize sağlık... güzel faydalı bir çalışma olmuş..
  18. kenan83

7. Sınıf Medya Okuryazarlığı 1. Dönem 1. Yazılı (Kolay Sorulu)

Sorular basit düzeyde tutulmuştur... işinize yaraması dileğiyle..