Arama sonuçlarınız

1. P

SB 6.2.5. Medeniyete Yön Veren Yollar

emeğinize sağlık
  2. P

Sunu 8.2.4 Cemiyetler ve Kuvâ-yı Millîye

teşekkür ederim elinize sağlık
  3. P

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

düşünme eğitimi ve halk kültürü dersi ile ilgili dökümanlar olabilir.
  4. P

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

M.KEMAL YILMAZ ÖZDİLLİ
  5. P

Mezopotamya Uygarlıkları Şarkısı

emeğinize sağlık teşekkür ederim.
  6. P

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Orhan Pamuk kafamda bi tuhaflık tavsiye ediyorum çok güzel yazmış o dönemleri ...
  7. P

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz?

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz? 5 YÜZEY ŞEKİLLERİ 6 İLK ÇAĞ UYGARLIKLARI
  8. P

17 kasım itibariyle konularda neredesiniz

17 kasım itibariyle konularda neredesiniz 5 lerde ikinci ünite bitti 6 larda zamanda yolculuk
  9. P

Hangi İl Hangi Bölgede ve Bölgelerimizin Karakteristik Özellikleri

Hangi İl Hangi Bölgede ve Bölgelerimizin Karakteristik Özellikleri enerji elde etmek için doğal su kaynakları gözden çıkarılabilir konulu münazarada neler söyleyebilirsiniz çok aciil karşı taraf tam tersini savunacak yorumlarınızı bekliyorum.
  10. P

Derste uyguladığınız oyunlaştırılmış konu anlatımı

Derste uyguladığınız oyunlaştırılmış konu anlatımı öğrencilere konuları veriyorum bu gün malazgirt savaşı ve anadoludaki beylikler konusu vardı tiyatro hazırlamışlar kostümlerle sundular o kadar güzel olmuştu ki kendim bile şaşırdım tabi ki derse ilgisi olanlar ve çalışkan bir gruptu...
  11. P

Müfredatın incelenmesi ile ilgili seminer çalışması sonuçları

Müfredatın incelenmesi ile ilgili seminer çalışması sonuçları boşverin arkadaşlar 20.yılımı çalışıyorum.aynı hamam aynı tas.sosyal bilgileri dersinde öğrenci hakları bilen soran birer vatandaş olarak hazırlanır.kimse bunu istemiyor.ders saatleri azaltılıyor.serbest etkinliklerinde öğrenciler...
  12. P

okutulabilecek kitaplar

arkadaşlar okul döneminde okutulabilecek kitap isimleri istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.öğrenciler kitap okumuyorlar.zorunlu tutup en azından birkaç kitap okutabilirim herhade.sosyal bilgiler 6. ve 7.sınıf,8.sınıf inkılap tarihi konuları ile alakalı olursa iyi olur.teşekkür ederim.
  13. P

sos. Bilg. dersliği için yardım

sos. Bilg. dersliği için yardım sınıfımızdaki projeksiyon acer memmunum.okulda başka kullananlarda var.sınıflar biraya gelip toplu alınınca indirimde yapıyorlarmış.
  14. P

İstiklal Milletimindir

İstiklal Milletimindir teşekkürler güzel olmuş