Arama sonuçlarınız

1. E

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

hocam emeğine sağlık bende alabilir miyim
  2. E

Yeryüzü şekilleri ve haritada renklerin anlamları Sunusu

ÇOK MÜKEMMEL HOCAM EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
  3. E

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ? doğru cevap b seçeneğidir.
  4. E

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? 96 öğrencimiz var ortalama 16 .13 öğrenci 20 doğru yapmış
  5. E

doğru cevap ne ? arkadaşımla iddiaya girdik lütfen cevap verin

doğru cevap ne ? arkadaşımla iddiaya girdik lütfen cevap verin tartışmasız aaaaa
  6. E

'tarihin Işığında' Adlı Hazırladığım Proje Ödevi(bülten 500 Adet Bastık Sattık)

ARKADAŞLAR ŞUBAT AYINDA BU ÇALIŞMAYI AKBEZ İLKÖĞRETİM OKULUNDA HATAY/HASSA PROJE ÖDEVİ ALAN ÖĞRENCİLERİMLE BİRLİKTE YAPTIK. A3 KAĞIDINA BASARAK 500 ADET SATTIK. ÇOK BEĞENILDİ. SİZDEN RİCAM ÖRNEK OLARAK KULLANMANIZDIR YALNIZ LÜTFEN ÇALIŞMAYI AYNEN KULLANIP KOPYA ETMEYELİM ÇÜNKÜ TELİHF HAKLARI...
  7. E

Sosyal Bilimler Gazetesi

proje ödevi olarak öğrencilerime verdim daha sonra çocuklarla iki aylık bir çalışma sonucunda tarihin ışığında adlı bir sosyal bilgiler bülteni hazırladık 25 kr tan sattık yaklaşık 500 adet bastık sattık a3 kağıdına bastık çok güzel bir çalışma oldu kopya yapılmasın diye buraya...
  8. E

Sosyal Bilimler Gazetesi

BEN YAPTIM ÇOK GÜZEL OLDU İLGİLENEN ARKADAŞLAR OLURSA YAZIŞABİLİRİZ ADI TARİHİN IŞIĞINDA OLDU
  9. E

6. Sınıf Sosyal Bil. Kazanım Tablosu Yeni (son Üç Ünitelik)

ARKADAŞLAR BİZZAT BEN HAZIRLADIM İLGİLENENLERE
  10. E

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu arkadaşlara lazım olmuyormu acaba
  11. E

Ben Öğrencilermle Sosyal Bilgiler Dergisi Çıkaracağım Adı Ne Olabilir?

aklımdan geçenler; tarihin ışığında, çağlayan, sosyal bilgiler ve biz altın çağ sizce başka neler olabilir?
  12. E

Ben Öğrencilermle Sosyal Bilgiler Dergisi Çıkaracağım Adı Ne Olabilir?

EVET DÜŞÜNÜYORUM AMA ÇARPICI BİR İSİM BULAMADIM SOSYAL BİLGİLER PROJE ÖDEVİ OLARAK ÇARPICI BİR İŞ YAPIP DERGİ ÇIKARACAĞIM AMA ADI NE OLABİLİR DİYE DE DÜŞÜNÜYORUM PAYLAŞIMLARINIZI BEKLİYORUM. AYRCA BÖYLE BİR DERGİ ÇIKARAN VARSA BANA TASLAK GÖNDEREBİLİRMİ ACABA? SELAMLAR
  13. E

Sosyal Bilimler Gazetesi

selam arkadaşlar kendi okulunda böyle bir çalışma yapan oldumu? benimde hoşuma gıttı bende yapıcam eğer yapan varsa bununla ilgili fikirlrini paylaşırsa sevirim
  14. E

Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu 6. Sınıf Yardım

Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu 6-7. Sınıf zaten ders formları yazan yerde 6. sınıfınki var lazım olanlara duyurulur
  15. E

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu

arkadaşlar bulmadığım için 7. sınıfı kendim hazrladım lazım olan arkadaşlara duyurulur performans ödevi değerlendirme ölçeği veya diğer adıyla kazanım tablosu 7.sınıf 4 ünitelik
  16. E

Sosyal Bilgiler Kazanım Tablosu 6-7. Sınıf tam olarak değil
  17. E

ARKADAŞLAR bizim bölgede müfettişler ünite ünite kazanım tablosu istiyor ve dediklerine göre heryerde isteniyormuş acaba elinizde hazır pc ortamında kazanım tabloları varmı? varsa gönderebilirmisiniz? iyi çalışmalar