Arama sonuçlarınız

1. M

İNKILAP TARİHİ I.ÜNİTE DERS NOTU

ÇOK GÜZEL OLMUŞ DEVAMINI BEKLERİZ.
  2. M

Tek Öğretmen Zümre "YAPAR" mı?

Arkadaşlar geçen sene tek öğretmen zümre yapmayacak diye bir yazı gelmişti okullara. Bu sene okulumda tek zümre olmama rağmen ısrarla zümre tutanağı istiyorlar. Sizde de durum aynı mı yada bu tek öğretmenin zümre yapmayacağı kararı değişti mi?
  3. M

5. Sınıf Rehberlik

5. Sınıf Rehberlik Ders dışı ne zaman yapacağız onuda söyler misiniz?
  4. M

5.SINIF REHBERLİK FAALİYETLERİ

Merhaba arkadaşlar 5.sınıf rehber öğretmeniyim. Rehberlik saatimiz olmamasına rağmen rehber öğretmen etkinlikler yaptırmak istiyor. Ben hiçbirini yapmadım. Sizde de durum aynı mı? Yani beşinci sınıflarda rehberlik saati olmamasına rağmen rehberlik etkinlikleri yapıyor musunuz?
  5. M

Performans Notu

Performans ödevine zayıf not veriyor musunuz? Ben ödev getirmeyene 40 veriyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.
  6. M

2012 ildışı atama bekleyenler

150 ANKARA
  7. M

ADEY SORUNUNA ÇÖZÜM

ADEY SORUNUNA ÇÖZÜM süper ya
  8. M

ADEY-RİDEF Sorunu

ortak karar alıp yapmayacaksın bakalım ne olacak. evrak hazırlamaktan çocuklara hazırlanamıyorum. bu argecilerin işi alkol almış mı bana ne?
  9. M

BİLSEM

valilik oluru ile Bilseme görevlendirildim. Bilsemde Sosyal Bilgiler dersi nasıl işlenir? bilen var mı bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  10. M

dombıra

teşekkürler zalatar mp3 nü bekliyorum telefonumda kullanacağım. mailim [email protected].
  11. M

dombıra

Dombıranın mp3 varsa paylaşabilir misiniz? ya da dombıranın mp3 nü nereden bulabilirm.
  12. M

Derslerim Nasıl Geçiyor?

NASIL ANLATIYORSUNUZ?? MEB SBS''de bu tür sorular yok kazanım ne diyorsa onu yapın. bakın görün çocuklarda öğrenecek o zaman.
  13. M

özel ders ücreti

Çok yakın bir öğretmen arkadaşım çocuğu için özel ders vermemi istiyor. dersi ücretli vermemi istiyor ama fiyat konusunda çaresizim ders saati olarak ne kadar istemem uygun olur. bana yardımcı olursanız sevinirim.
  14. M

Sosyal Bilgiler Öğretiminde Drama Tekniği Nasıl Uygulanabilir? Yardım...!

Drama öğretmenin belirleyici seyire göre şekillenir. araya girerek kısa bilgilerle dramayı destekleyebilirsin. islaiyet öncesi hakkında kısa bir bilgi verip islamiyet sonra ne gibi değişmeler olduğunu vurgulayabilirsin.
  15. M

Derslerim Nasıl Geçiyor?

NASIL ANLATIYORSUNUZ?? Bazı arkadaşlarda bir çok bilmişlik gördüm. sistemin hep pozitif yönüne bakmışlar. çalıştığım yerde sbs denemleri yapılıyor. denemelerin sonunda karşılaştırmalar yapılıyor. kimse sonuncu olmak istemiyor. sonuç olarak buradaki zümrelerimiz dersane gibi ders işliyor...
  16. M

BİLİM MİRASI

Mevlana ne hatası veriyor?
  17. M

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

DERSLERDE ESKİ USUL MÜ DEVAM EDİYORSUNUZ YOKSA ÖĞRENCİ MERKEZLİ Mİ? hocam şanslıymışsın erkan hoca güzel slaytlar hazırlıyor bende kullanıyorum ama hazırbulunuşluğu yetersiz olan öğrenciler için aynı tas aynı hamam devam ediyor. herşey. dersler güzel işleniyor ama haticeye değil neticeye bakan...
  18. M

Bir sorun... Çalışma Kitapları ???

Çalışma kitabının bazı etkinlikleri önemli derecede detaylar içeriyor. bu detayları bilmeyen çocukları yapması zor. geçenlerde dilsiz harita etkinliğini ödev olarak verdim. öğrenciler konya'yı libya'da, ankarayı'da orta asyada göstermiş. pes artık dedim.
  19. M

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

DERSLERDE ESKİ USUL MÜ DEVAM EDİYORSUNUZ YOKSA ÖĞRENCİ MERKEZLİ Mİ? Allah yardımcımız olsun.
  20. M

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

DERSLERDE ESKİ USUL MÜ DEVAM EDİYORSUNUZ YOKSA ÖĞRENCİ MERKEZLİ Mİ? yani tüm türkiye'de durum böyle...