Arama sonuçlarınız

1. A

site portalında sohbet bölümü açılsın mı ?

site ile ilgili veya ders ile ilgili sorularımızın aktif olarak cewaplandığı bölüm olması bence de çok mantıklı.amaç dışı soru ve tartışmalar yonetıcı tarafından engellenebılır.
  2. A

site ile ilgili istekleri nereye yazıyoruz arkadaşlar?

bulamadım bir türlü yani direk mesaj atacağımız yer yok mu ?aynı anda bır kaç slaytı ındırmek ıstıyorum mumkun mu?meela 4.ünitenın tum sunularını gibi?
  3. A

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

konularla bağlantılı olarak tarihi şahsiyetlerle ilgili kısa hikayeler olsun. konu dışında çocuklara şahsiyetleri hayatlarındaki olaylarla verelim.mesela fatihin hayatıyla ilgili küçük bir hikaye.yani tarihi şahsiyetlerin hayatnda yaşanmış minik hikayeler. 2.olarak da aklımıza takılan soruları...
  4. A

böyle bir link mutlaka olmalı

konularla bağlantılı olarak tarihi şahsiyetlerle ilgili kısa hikayeler olsun. konu dışında çocuklara şahsiyetleri hayatlarındaki olaylarla verelim.mesela fatihin hayatıyla ilgili küçük bir hikaye.yani tarihi şahsiyetlerin hayatnda yaşanmış minik hikayeler. 2.olarak da aklımıza takılan soruları...
  5. A

Açılmasını İstediğiniz Bölüm

soru soralım.... ilginç soruların sorulup cevaplandığı bir link açılabilir mi?örneğin ekvator bir paralelse 181 paralel olmuyo mu?çocukların bize sorduğu veya kendimizin merak ettiği soruları soralım.....
  6. A

ana sayfadaki reklam kalksın devamlı yandan sayfayı indirmek zorunda kalmayalım.

site yöneticisine nasıl mj gönderiliyor?ana sayfada bulamadım....sayfanın en başında zaten sosyalbilgiler ders cd.si reklamı var sayfanın ortasında ve çok büyük olması sayfayı rahat kullandırtmıyor.devamlı yan kısımdan sayfanın aşağısına inmek gerekiyor...nasıl iletebilir bence bu çok önemli bi...