Arama sonuçlarınız

1. T

Halk Kültürü 6.Sınıf 1.dönem 2.Yazılı

Derlemedir
  2. T

Doğu Cephesi Konu+Etkinlik+Test

Doğu Cephesi Konu+Etkinlik+Test 2015-2016 hem bılgi notu hem farklı türde etkinliklerle konuyu kavramak için ideal bir çalışma kağıdı olmuş
  3. T

ders saatleri yeterli geliyor mu?

ders saatleri yeterli geliyor mu? 0,2 ile çarpılıyor diye bizde kursta yok.sanslısınız bu konuda
  4. T

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... 151 samsun.her yıl aynı hiçbirşey değişmiyor
  5. T

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-ERDİNÇ ŞEN

Kurtuluş Savaşı cepheler Tablosu-MADE İN ERDİNÇ ŞEN teşekkür ederim hocam çok güzel hazırlamışsınız
  6. T

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? 11 :(
  7. T

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme

II. Ünite Milli Uyanış (250 Test Sorusu) Özel Derleme bende çok teşekkür ediyorum hocam
  8. T

2013 MERKEZİ SINAV KILAVUZUNU YAYINLADI !!

2013 MERKEZİ SINAV KILAVUZUNU YAYINLADI !! türkçe de paragraflar çok uzundu ya da matematik çok zordu inkılabı yetiştiremedim derdi yok :)
  9. T

İlköğretim 6. Sınıf Halk Kültürü Dersi Öğretim Programı Ve Klavuzu

İlköğretim 6. Sınıf Halk Kültürü Dersi Öğretim Programı Ve Klavuzu neden indiremiyorum yardımcı olabilirmisiniz
  10. T

6.sınıf halk kültürü ders notuna ihtiyacım var

6.sınıf halk kültürü ders notuna ihtiyacım var aynı şekilde benimde ders notuna ihtiyacım var. klavuz kitabı var da bu kitabın yoksa benim elime mi geçmedi.halk kültürüne giren arkadaşlarımın yardımını bekliyorum
  11. T

2012-2013 2.dönem Şube öğretmenler Toplantısı

2012-2013 2.dönem Şube öğretmenler Toplantısı hocam bende teşekkür ederim.ama sınıfta bir karışıklık oldu sanırım.7.sınıf için hazırlanmış ve haziran ayında girecekleri sbs sınavından bahsedilmiş.
  12. T

Sizce Sosyal Bilgiler Dersi Yazılıları Kaç Tane Olmalı?

Sizce Sosyal Bilgiler Dersi Yazılıları Kaç Tane Olmalı? bencede 2 tane yeterli.ben göreve ilk başladığım yıllar 3 tane yaptım.doğru düzgün konu işleyemeden yazılı zamanı geliyor
  13. T

DERS özeti

DERS özeti teşekkür ederim hocam emeğinizi bizimle paylaştığınız için
  14. T

Anadolu Anayurt...Sınırlar Genişliyor Çalışma Kağıdı

Anadolu Anayurt...Sınırlar Genişliyor Çalışma Kağıdı teşekkür ederim hocam emeğinizi bizimle paylaştığınız için.ellerinize saglık.
  15. T

İnkılap Tarihi Bilgi Değerlendirme Soruları

İnkılap Tarihi Bilgi Değerlendirme Soruları emeğinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim hocam.
  16. T

Kongreler Dönemi Tablo Şeklinde

Kongreler Dönemi Tablo Şeklinde teşekkür ederim hocam bizimle paylaştığınız için. çok güzel hazırlamışsınız
  17. T

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE

Ders Saatleri !!!ÖNEMLİDİR!!! DİKKATİNİZE bende başvurdum.
  18. T

Adım Çanakkale Soyadım Geçilmez

Adım Çanakkale Soyadım Geçilmez çok güzel.teşekkür ederim paylaştığınız için.
  19. T

çanakkale müzikli sunu glç

çanakkale müzikli sunu glç teşekkür ederim hocam ellerinize sağlık
  20. T

Resimlerle Çanakkale Sunusu(Müzikli)

Resimlerle Çanakkale Sunusu(Müzikli) teşekkürler hocam ellerinize sağlık