Arama sonuçlarınız

1. M

Sene Sonu Sosyal Bilgiler Dersi Değerlendirme Raporu

özdeğerlendirme lütfen
  2. M

İlköğretim Kurumları yönetmeliği uygulama ve katkısı rapor

Biz de yarın toplanacağız ilk yazan paylaşsın :)
  3. M

Yaptımız mı peki hocam paylaşır mısınız cvp yazan tüm arkadaşlara teşekkürler
  4. M

merhaba zümrelerim böyle bir çalışma istendi mi sizden ve rapor var mı bu konu ile ilgili teşekkürler
  5. M

TEOG Ortalamaları

90 ÖĞRENCİ 70,88 ORTALAMA 10 TAM YAPAN VAR
  6. M

EVREN YAYINLARI 2015-2016 5.SINIF YILLIK PLANI

EVREN YAYINLARI 2015-2016 5.SINIF YILLIK PLANI ERKAN HOCANINKİYLE AYNI DEĞİL Mİ
  7. M

Eylül Seminerini Başka İl/İlçede Almak İçin Hazır Dilekçe

Eylül Seminerini Başka İl/İlçede Almak İçin Hazır Dilekçe Bu dilekçeyi ne zaman vermemiz gerekiyor 1 eylülde versek olur mu
  8. M

6.sınıf İMYAy kılavuz kitap arıyorum

6.sınıf İMYAy kılavuz kitap arıyorum kılavuz kitap ihtiyacı
  9. M

6.sınıf İMYAy kılavuz kitap arıyorum

okulunda fazla olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirimm
  10. M

2013-2014 1. zümre (Bursa'ya uygun :) )

2013-2014 1. zümre (Bursa'ya uygun :) ) HOCAM HANGİ OKULDASINIZ
  11. M

2012-2013 2.DÖNEM 3. YAZILI

2012-2013 2.DÖNEM 3. YAZILI ÇOK GÜZEL İŞİME YARDI TEŞEKKÜRLERR
  12. M

5.SINIF II.DÖNEM I. YAZILI KAZANIMLARA UYGUN KARMA

5.SINIF II.DÖNEM I. YAZILI KAZANIMLARA UYGUN KARMA güzel olmuş ama dun sitedek sorulardan derlemiş ve fotokopi çekmiştim yoksa hiç değiştirmeden yapabiliridm elinize sağlık 6 ve 7 ler varsa iyi olur
  13. M

mangala oyunu turnuvası günleri

mangala oyunu turnuvası günleri bu oyunu halk kültürü dersinde oynatmak isityorum ama kendim bilmiyorum netten baktım biraz ama bilgiye ihtiyacım var oyun süresi ne kadar aşağı yukarı zevkli mi vs yardımcı olursanız sevinirim ve de oyun fiyatı ne kadar
  14. M

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? NAR AĞACI-NAZAN BEKİROĞLU MÜKEMMEL BİR ROMAN TARİH,EDEBİYAT İÇ İÇE BİTMESİNİ HİÇ İSTEMEDİĞİM NADİR KİTAPLARDAN BİRİYDİ
  15. M

10 dakikalık anlamsız inatlaşma

İlginç bir durum var bi bakın arkadaşlar evet biz 7 .15 te başlıyoruz kitap okumaya bursa Kahramanali hocam hangi okuldasınız
  16. M

Zaman İçinde Bilim Tabu Kartları (Örnek)

Zaman İçinde Bilim Tabu Kartları (Örnek) bunları geçen sene kulanmış ve öğrencilerle beraber yenilerini yapmıştık fakat sınıf içi etkinlik olarak kaldı yazıya geçmedi sizden yeni paylaşımlar bekliyoruz
  17. M

Performans Görevi otomatik Puanlama

Performans Görevi otomatik Puanlama güzelmiş aradım buna benzer vardı bür program ama bulamadım yaptım 2.döneme artık kullanırız Teşekkür Ederim
  18. M

kaç yazılı yapıyorsunuz?

kaç yazılı yapıyorsunuz? 2 yapıyoruz da son sınavların ortak yapılması kararı aldık ortak yaoılmasa problem çıkar mı Teşekkür Ederim
  19. M

2-İklim ve İnsan Faaliyetleri Sunusu

2-İklim ve İnsan Faaliyetleri Sunusu teşekkürler çok güzeldi