Arama sonuçlarınız

1. S

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri

Süleyman Demirel Üniversitesi Burdur Eğitim Fakültesi Mezunları Ve Öğrencileri Merhaba arkadaşlar ben de 2002 mezunuyum...Hüseyin MEMİŞOĞLU, Nurfettin KAHRAMAN, Yıldırım ATAYETER, Kadir ŞEKER, Zafer GÖLEN ve ismini şuan sayamadığım tüm hocalarımızı buradan selamlıyorum...
  2. S

Kaç Yıllık Öğretmensiniz

Kaç Yıllık Öğretmensiniz 2002 mezunuyum 11 bitti 12'nin içindeyim
  3. S

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu vallahi hocam söylenecek kelime bulamıyorum size...çok teşekkür ediyorum
  4. S

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu

1 Bölgelerimizdeki Ekonomik Faaliyetler Sunusu hocam emeğinize sağlık gerçekten güzel olmuş....ama ne yazık ki bu sunaları gösterecek ne bir bilgisayarımız ne de bir projeksiyon cihazımız var... Ben Denizli'nin Honaz ilçesine bağlı Gürlek köyünde görev yapıyorum...mevcut şartlarla...
  5. S

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ gayet güzel olmuş hocam ellerinize sağlık...
  6. S

5. sınıf bep- 2. dönem 1. yazılı sınavı

5. sınıf bep- 2. dönem 1. yazılı sınavı teşekkür ederim
  7. S

İnkılap Tarihi Bilgi Değerlendirme Soruları

İnkılap Tarihi Bilgi Değerlendirme Soruları Verilen emek takdire şayan...gerçekten çok teşekkürler emin olun ki işimize çok yarayacak
  8. S

6.sınıf_sosyalbilgiler_soru bankası_33test_101sayfa_cevaplı

6.sınıf_sosyalbilgiler_soru bankası_33test_101sayfa_cevaplı hocam gerçekten güzel sorular işime yarayacağını düşünüyorum teşekkürler
  9. S

Sosyal Bilgiler 2.dönem Zümre Toplantı Tutanağı

2008-2009 Sosyal Bilgiler 2.dönem Zümre Toplantı Tutanağı sağolun hocam ellerinize sağlık
  10. S

II. Dönem Veli Toplantısı

Iı. Dönem Veli Toplantısı teşekkürler