Arama sonuçlarınız

1. S

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Zaman Çizelgesi (PASİFİK)

5. Sınıf Sosyal Bilgiler Zaman Çizelgesi (PASİFİK) başlangıç ve bitiş tarihlerinde hatalar var ayrıca kurban bayramı haftası na dikkat edilmemiş
  2. S

Tek Öğretmen için Zümre

Tek Öğretmen için Zümre dersle ilgili birtakım kararlar (sınavlar, proje, performans ..gibi) almamız gerekmiyor mu
  3. S

Tek Öğretmen için Zümre

Tek Öğretmenli okullar için Zümre/ders uygulama esaslarını hazırlayan var mı http://www.sosyalbilgiler.biz/forum/b9/yillik-calisma-programi-(-zumresi-olmayanlar-icin-)/
  4. S

85 soru boşluk doldurma ve doğru - yanlış tipi sorular

İpek Yolunda Türkler Ünitesi 85 soru boşluk doldurma ve doğru - yanlış tipi sorular derlemedir
  5. S

ermeni meselesi rapor.

ermeni meselesi rapor. nerden çıktı bu şimdi hocam, hiç duymadım
  6. S

2010 - 2011 8. Sınıflar Rehberlik Aylık Raporu

2010 - 2011 8. Sınıflar Rehberlik Aylık Raporu
  7. S

Osmanlı Devleti Yeni Başkentinde-İstanbulun Fethi

Osmanlı Devleti Yeni Başkentinde-İstanbulun Fethi hocam çok teşkkürler, gerçekten çok güzel olmuş, sununun devamını da yükleyebilirmisin
  8. S

İnkılap Tarihi Kazanım Çıkarma

İnkılap Tarihi dersinde kazımları çıkaradınız mı yoksa tüm kazanımları mı işliyorsunuz? Yıllık planda ünite sürelerini indirdik fakat şimdiden plana göre geride kalmaya başladık. ne yapacağımız konusunda görüşlerinizi paylaşırmısınız.teşekkürler
  9. S

vatandaşlık günlük plan

vatandaşlık günlük plan günlük plan yapmaya gerek yok ki, talim terbiye kurulunda yayınlanan etkinlikler kitap yerine geçiyor, kitabı olan dersinde günlük planı yapılmıyordu
  10. S

2010-2011 8.Sınıf Rehberlik Yıllık Planı

2010-2011 8.Sınıf Rehberlik Yıllık Planı
  11. S

Trafik ve İlkyardım Kulübü Yıllık Çalışma Planı

Trafik ve İlkyardım Kulübü Yıllık Çalışma Planı
  12. S

Sınavlar-proje Ve Performans Ödevleri-alternatif Ölçme Değerlendirme T.sunusu

Sınavlar-proje Ve Performans Ödevleri-alternatif Ölçme Değerlendirme T.sunusu teşekkürler, ellerinize sağlık
  13. S

Kurtuluş Savaşı Cepheleri Pano Çalışması

linkte sorun var indirmiyor. yine de teşekkürler