Arama sonuçlarınız

1. H

Test Cemiyetler/Kuvayı Milliye - KKT

Çok teşekkür ederim değerli meslektaşım
  2. H

Ayşen Coşkun Yazılı Paketi 2009-2011 Tüm Yazılılar

AYŞEN HANIM ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN EMEĞİNİZE SAĞLIK TEŞEKKÜR EDERİM
  3. H

TEOG-1 Yaz Kursu Deneme-1

Sayın hocam emeğin için teşekkür ederim
  4. H

SosyaliM Deneme Sınavı-3

Değerli meslektaşım emeğin için çok teşekkür ederim, Paylaşımın içinde ayrıca teşekkür ederim. Sorularını çok beğendim. Harika olmuş, Eğer cevap anahtarınıda yayınlarsanız çok memnun olacağım. Şimdiden teşekkür ederim.(cevapları mümkünse rugur_67 @hotmail adresine gönderirseniz çok...
  5. H

Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planı

Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planı Erkan bey bu yıl 8. sınıflar için hazırlanan inkılap kitabında bir değişiklik var mı yeni halıyle hazırmı yaz kursu için almayı düşünüyor çocuklarda
  6. H

Yaz dönemi yetiştirme kurslarına başvurular başladı

Yaz dönemi yetiştirme kurslarına başvurular başladı Arkadaşlar sosyal bilgilerden ve inkılap tarihinden 1 sınıfta kaçar saat yaz kursu açılabiliyor ? Net bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse sevinirim
  7. H

Adınızın Japoncası..

Adınızın Japoncası.. Shikajikino
  8. H

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL Değerli öğretmen arkadaşlarım sanıyorum sizler içinde öyle olmuştur A kitapçığındaki 1. soru hepimizin oralamasını düşürdü ama o soru bence sıkıntılı idi. Özellikle başlıkların yer değiştirmesi sonucu kesinlikle etkilemiş durumda
  9. H

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL Sivas merkez Başöğretmen Atatürk O.O. benim girdiğim bir şube 8. sınıf var ortalama %72.5 3 öğrenci 45 altı başarı derecesi var 13 öğrencim 85 ve yukarısı vicdanen rahatım bunlardan çoğu okuldaki kursa gelen öğrencidir. Herkese başarılar dilerim.
  10. H

İlk Direniş İzmir mi Hatay Dörtyol mu?

İlk Direniş İzmir mi Hatay Dörtyol mu? Değerli öğretmen arkadaşım sorunuza yukarıda birçok arkadaşım hemde tarihlerine kadar doğru cevap vermişler ayrıntıyı belirtmişler Milli mücadele açısından ilk direniş Fransızlara karşı Hatay Dörtyol da başlamış , Yunanlılara karşı ise İzmir de...
  11. H

İlk Defa Duyanlar

İlk Defa Duyanlar Bu derlemeyi yapan arakadaştan Allah razı olsun harikaymış
  12. H

Alanlarına Göre İnkılaplar-HANGİ İNKILAP HANGİ ALANDA

Alanlarına Göre İnkılaplar-HANGİ İNKILAP HANGİ ALANDA EMEGİNİZE SAĞLIK HOCAM TEŞEKKÜR EDERİM
  13. H

2015-2016 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Ata. Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 8.Sınıf T.C. İnkılap Tarihi ve Ata. Yetiştirme Kursu Planı (MEB) Emel hocam emeğinize sağlık ink. kurs planını indirdim, eğer zahmet olmazsa 6-7 . sınıflarıda bu şekilde siteye atabilirseniz çok büyük iyilik yapmış olacaksınız şimdiden teşekkür ederim. (istediğim meb. kurs...
  14. H

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz?

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz? Değerli meslektaşlarım ben bulunduğum okulda 18 yıldır çalışan birisiyim kendime göre her eylül ayında yeni atanmış bir öğretmen gibi heyecan ve şevkle başlarım ister inanın ister inanmayın bu şevkim halada kırılmadı çok şükür...
  15. H

İyyyyyETÜT TESTİ

İSABET ETÜT TESTİ Testleri bu şekilde kullanmanın doğru olmadığını söyleyen arkadaşa diyorumki eğer elinizden geliyorsa siteye attırmayın millet herkesin paylaşımına sunmuş doğrumu diye soruluyor ???
  16. H

Osmanlı Padişahlarının Sözleri

Osmanlı Padişahlarının Sözleri Erkan Bey yine döktürmüşsün maşallah teşekkür ederim ancak benim sizden bir ricam olmuştu 7. sınıf 3. ünite konularının sunusunu mail adresime atmanız konusunda sağolun atmışsınız ancak bir türlü açılmıyor ingilizce yazılar geliyor falan daha...
  17. H

İyyyyyETÜT TESTİ

İSABET ETÜT TESTİ SAYIN HOCAM EMEĞİNİZ VE PYALAŞIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİRM UMARIM CEVAP ANHATARLARI VARDIR EĞER MÜMKÜNSE ÖZELLİKLE 6-8 SINIFLARINKİNİ SİTEYE TEKRAR ATARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM.
  18. H

2014-2015 8.Sınıf T.C.İnkılap Tarihi Yetiştirme Kursu Planı

2014-2015 8.Sınıf T.C.İnkılap Tarihi Yetiştirme Kursu Planı Zeki bey emeğin için teşekkür ederim Allah razı olsun eğer mümkünse bir iyilik daha yapmanı istiyorum çok acil 6. sınıf zeka oyunları yıllık plan varsa siteye atarsanız çok ama çok memnun kalırım. Selamlar.
  19. H

5.SINIF HAFTALIK PLANLAMA 1 16-20 eylül 2013

5.SINIF HAFTALIK PLANLAMA 1 16-20 eylül 2013 Mükemmel olmuş hocam, ellerinize sağlık, devamını bekliyoruz
  20. H

ÖĞRETMENLERIN 3 AYLIK TATİLİ VE 180 İŞ GÜNÜ ÇALIŞMASI

ÖĞRETMENLERIN 3 AYLIK TATİLİ VE 180 İŞ GÜNÜ ÇALIŞMASI Merak ediyorum acaba bu memletette öğretmenle uğraşma yerine (uğraşanlara söylüyorum) edepten , saygıdan, nezaketten , incelikten , velhasıl bütün güzel ve erdemli davranışlardan yoksun ( sakın siz yetiştiriyorsunuz demeyin kurt...