Arama sonuçlarınız

1. G

20 Adet Tornado Bilgi yarışması sorum PYBS tadında 2018 Ocak

Eline Sağlık ben beğendim ve kurs sınıfımda kullandım
  2. G

7.sinif Kazanim Degerlendirmesi (Mersin MEM)

Hocam mersin merkezde misiniz
  3. G

LGS 10'LU İNKILAP TARİHİ DENEMESİ (2019)

teşekkürler harika soruları çözdükçe yanlış veya hata var ise de buradan dönüş yaparız tekrar eline sağlık
  4. G

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

[email protected] alabilir miyim sayın hocam 5 6 7 var ise onları da beklerim
  5. G

ÜLKEMİZİN PARALEL VE MERİDYENLERİ ETKİNLİĞİ

mükemmel olmuş paralel ve meridyenlerin ayrı ayrı gösterilmesi anlamayı artıracaktır. sınırdaki öğrencilerimizi sayende kazanacağız
  6. G

Rönesans Çalışma Kağıdı (2018-2019)

çalışmalarını ciddiyetle takip ediyordum yeniden görmek güzel emeğinize sağlık
  7. G

elinize sağlık kurslarda kullanmak için ben de kullanabilir miyim
  8. G

ELİNİZE SAĞLIK MÜMKÜNSE BEN DE ALABİLİR MİYİM
  9. G

Dersiçi ve Proje Ödevleri Otomatik Puan Dağıtımı

sayın hocalarım bende öğrencilerin hepsini kopyalamama e okul musade etmiyor farklı bir tarayıcı mı kullanıyorsunuz crome den denedim tesekkürler
  10. G

İl İçi Öğretmen İhtiyaç Listesi Açıklayan İller

İl İçi Öğretmen İhtiyaç Listesi Açıklayan İller değerli arkadaşlar il içi tayin istegi sırasında okulların isimlerinin yanında 3 ha 1 hb yazıyor ne anlama geliyor biliyor musunuz acaba
  11. G

Vat. ve D. E. Dersi Yöneltme/Öğrenci Gözlem Formu ekranı AÇILMIŞ

Vat. ve D. E. Dersi Yöneltme/Öğrenci Gözlem Formu ekranı AÇILMIŞ ŞİMDİ GÜZEL Bİ KÜFÜR BİLİYORUM BEN AMA NEYSE 2 GÜN SONRA 5LERİ DE AÇIN EK DERS KESMEYİ ÖĞRETMEN NASIL OLSA YATIYOR DEMEYİ UNUTMAYIN BU ARADA PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR
  12. G

678 etkinlik

derleme
  13. G

promosyon

promosyon Geri isteyen banka mı milli eğitim mi bizim de arkadaşlardan banka istemişti bizden istemedi ama ben hesabı kapatmadım sonuç olarak hangisi olursa olsun resmi yazı ile isteyin yatırayım deyin ki hukuki bir kanıtsız olsun
  14. G

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ Hocam ben kendi çocuğuma Mehmethan ismini verdim bir erkek daha olur da ona da Yavuz Selim adını vereceğim Kürşat ilteriş şu an itibariyle aklıma gelen
  15. G

KURS PLANI 678

ALINTI SADECE BU SENEYE UYARLAMA
  16. G

Vitamin.com Sitesi Ücretsiz Hizmete Geçmiştir

Vitamin.com Sitesi Ücretsiz Hizmete Geçmiştir bazı msjlar spam kutusuna geliyor
  17. G

Lale Devri Yenilikleri

Lale Devri Yenilikleri hocam eline saglık hangi programda hazırladın vord degil gibi
  18. G

test sbö

ben sadece düzenledim gzl oldu gibim tek kagıda 30 soru
  19. G

1.ünite

test 8 1 1