Arama sonuçlarınız

1. E

yetiştirme kursları

hafta sonu kursları için ayrı bir bölüm açılıp paylaşımların oradan yapılmasının işimizi kolaylaştıracağını düşünüyorum
  2. E

Kaç kedi var?

Kaç kedi var? ----7 ÇOCUKTA 14 AYAK ---- ŞOFÖRÜ DE SAYARSAK 16 ---- KEDİLERİN AYAKLARI YOKMUŞ PATİLERİ VARMIŞ ---- BU YÜZDEN ONLAR KAPSAM DIŞI ---- TOPLAM 16 AYAK DİYEBİLİRİZ.....
  3. E

100 Ünlü Türk

100 Ünlü Türk evet link bozuk
  4. E

Kitap aralarından taşanlar

Kitap aralarından taşanlar vahdeddi'nin atatürke söylediği nutuk ve şahbaba'da var. abdülhamidin herzl'e söylediği "pazarlık"da var.vahdettin engin'in
  5. E

osmanlıdan toprak satın almak isteyen theodor herzl'e abdülhamid'in cevabı(newlinski aracılığıyla söylüyor): eğer bay herzl, senin arkadaşın ise ona söyle, bu meselede ikinci bir adım atmasın. ben bir karış dahi olsa toprak satmam. zira bu vatan bana değil, milletime aittir. milletim bu vatanı...
  6. E

Vahdeddin Atatürk'e:'Paşa paşa, şimdiye kadar devlete çok hizmet ettin, bunların hepsi artık bu kitaba girmiştir (elini demin bahsettiğim kitabın üstüne bastı ve ilâve etti tarihe geçmiştir.' O zaman bunun bir tarih kitabı olduğunu anladım. Dikkatle ve sükûnla dinliyordum: 'Bunları unutun,'...
  7. E

Bayramlar ve Törenler El Kitabı

allah razı olsun
  8. E

Öğretmen El Kitabı

emeklere sağlık
  9. E

Aranızda 18 Mart Üniv.sosyal Bilgiler Mezunu Yok Mu?

2001 çanakkale tarih öğrt. mezunuyum.bursa da sosyal bil. öğretmeniyim