Arama sonuçlarınız

1. M

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR

2016 İL DIŞI YAPACAKLAR 155 puanla Osmaniye ve ilçelerini isteyeceğim. inşallah okul açarlar da gideriz.Keşke çok okul açsalar da her meslektaşım memleketinde çalışma mutluluğunu tatsa...
  2. M

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu

Doğal Kaynaklar ve Ekonomi Sunusu Hocam çok teşekkür ederiz.Fakat sunu akıllı tahtada açılmadı.şifre uyarısı yapıyor.
  3. M

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) Videoda ilerleme yapılmıyor hocam
  4. M

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi 2008 mezunuyum Gaziantep. Nerde 2008 mezunları
  5. M

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) Hocalarım bu uzaktan eğitimin herhangi bir saat aralığı var mı? Enteresandır bir türlü açılmıyor.
  6. M

uzaktan eğitimi tamamlamasak ne olur?

uzaktan eğitimi tamamlamasak ne olur? Hocam bir yaptırım yok diye biliyorum.çünkü sistem sürekli hata veriyor.
  7. M

Fotokopi masrafları nasıl karşılanıyor?

Fotokopi masrafları nasıl karşılanıyor? Arkadaşlar okulumda fotokobi masrafları için para toplanıyor.Ama ben sene başından bu yana öğrencilerimden tek kuruş bile toplamadım.yasal olmadığını biliyorum.Bu yüzden okul müdürümle sürekli tartışıyoruz.sonunda kendisine resmi yazı ile para...
  8. M

6.sınıf İpek Yolunda Türkler

6.sınıf İpek Yolunda Türkler çok teşekkürler hocam ellerine sağlık.
  9. M

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? iskender palanın yeni çıkan kitabı OD'u okudum herkese şiddetle tavsiye ederim.
  10. M

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi

Ktü Fatih Eğitim Fakültesi herkese selamlar. ben 2008 mezunuyum. bitlis merkezde görev yapmaktayım.
  11. M

ZORUNLUYA AF GELİYOR

Arkadaşlar ben taslaağı okudum fakat cevabını bulamadığım bir sorum var.2 yıl 2. hizmet bölgesinde çalışıp daha sonra eş durumu özrüne bağlı olarak 3. hizmet bölgesindeki bir yere tayini çıkan biri 2 yılmı kalacak yoksa 3 yıl mı kalacak ?????
  12. M

Kitap

:) Öğrencilerimiz okumanın değerini bir bilseler her şey çok farklı olacak.