Arama sonuçlarınız

1. 5

Gelecek Eğitimle Gelecek Programı 24 Haziran Çarşamba Milli Eğitim Bakanı Raporu

Gelecek Eğitimle Gelecek Programı 24 Haziran Çarşamba Milli Eğitim Bakanı Raporu “Gelecek, Eğitimle Gelecek" 25 Haziran 2010 Canlı Yayın Programı Raporu Konuk: İlköğretim Genel Müdürü İbrahim ER Programın başında öğrencilerin okula devamsızlık nedenleri konuşuldu. İlköğretim Genel Müdürü...
  2. 5

Gelecek Eğitimle Gelecek Haziran 2010 Raporu

Gelecek Eğitimle Gelecek Haziran 2010 Raporu 22/06/2010 EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARI KONUK : MAHMUT TÜNCEL M. TÜNCEL : Yeni bir çağın arifesinde ülkemizi yeni bir çağa taşımak amacımızdır. 4 temel faaliyet alanımız vardır : 1) Bilişim hizmetleri 2) Sınav hizmetleri 3)...
  3. 5

GELECEK EĞİTİMLE GELECEK TRT 3 CANLI YAYIN RAPORU OKUL ÖNCESİ EĞİTİM 24/06/2010 Konuk: Remzi İNANLI Okul Öncesi Eğitim Genel Müdürü Okul Öncesi Eğitim Genel Müdürü Remzi İNANLI 3-6 yaşlarında okul öncesi eğitimin öneminden söz etti.Okul Öncesi Eğitimi alan çocuklar daha paylaşımcı...
  4. 5

Gelecek Eğitimle Gelecek Haziran 2010 Raporu "Gelecek, Eğitimle Gelecek" 23 Haziran 2010 Canlı Yayın Programı Raporu Konuk: Emin GÜRKAN Konu.GENEL ORTAÖĞRETİMLE ÖZEL ORTAÖĞRETİMİN KARŞILAŞTIRILMASI 23 Haziran 2010 Çarşamba günü Orta öğretim genel müdürü Emin GÜRKAN’ın konuk olduğu "Gelecek...
  5. 5

Şubat 2009 Gelecek Eğitimle Gelecek Raporu

GELECEK EĞİTİMLE GELECEK PROGRAMI HAZİRAN AYI RAPORU Konuk: Dr. Vahap ÖZPOLAT MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Konu: Seçmeli Dersler Tarih: 26 Haziran 2009 Cuma 26 Haziran 2009 Cuma günkü programın konuğu MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Vahap...
  6. 5

TRT 4 "Gelecek Eğitimle Gelecek" programının Değerlendirme Raporu

Gelecek, Eğitimle Gelecek" Haziran 2009 Canlı Yayın Programı Raporu Konuk: Ömer BALIBEY MEB Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürü Konu: Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürlüğü Tarih:25 Haziran 2009 Perşembe 25 Haziran 2009 Perşembe günü TRT GAP TV’de yayınlanan...
  7. 5

Gelecek Eğitimle Gelecek Programı 24 Haziran Çarşamba Milli Eğitim Bakanı Raporu

Gelecek, Eğitimle Gelecek" Haziran 2009 Canlı Yayın Programı Raporu Konuk: Ömer BALIBEY MEB Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürü Konu: Öğretmen Yetiştirme ve Eğitimi Genel Müdürlüğü Tarih:25 Haziran 2009 Perşembe 25 Haziran 2009 Perşembe günü TRT GAP TV’de yayınlanan...
  8. 5

Gelecek, Eğitimle Gelecek" Haziran 2009 Canlı Yayın Programı KONUK:Prof. Dr. Hasan BACANLI Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Tarih:22 Haziran 2009 Pazartesi Konu: Yaz Tatilini Değerlendirme Rehberliği Tatil göreceli bir kavramdır. İnsanın dört temel ihtiyacı vardır. Tatili daha çok psikolojik...
  9. 5

TRT 4 "Gelecek Eğitimle Gelecek" programının Değerlendirme Raporu

Gelecek, Eğitimle Gelecek" Haziran 2009 Canlı Yayın Programı Raporu Konuk: Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU Tarih:24 Haziran 2009 Çarşamba Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU “Gelecek, Eğitimle Gelecek" adlı programda öğretmen atamalarından ve de sözleşmeli personelin durumu hakkında...
  10. 5

Şubat 2009 Gelecek Eğitimle Gelecek Raporu

24 Haziran 2009 Gelecek Eğitimle Gelecek Raporu Gelecek, Eğitimle Gelecek" Haziran 2009 Canlı Yayın Programı Raporu Konuk: Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU Tarih:24 Haziran 2009 Çarşamba Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU “Gelecek, Eğitimle Gelecek" adlı programda öğretmen...
  11. 5

Gelecek, Eğitimle Gelecek" Haziran 2009 Canlı Yayın Programı Raporu Konuk: Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU Tarih:24 Haziran 2009 Çarşamba      Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU “Gelecek, Eğitimle Gelecek" adlı programda öğretmen atamalarından ve de sözleşmeli personelin durumu hakkında...