Arama sonuçlarınız

1. K

5. Sınıf II.Dönem I. Yazılı (2017)

HOCAM TEŞEKKÜRLER ALTINA ADIMI YAZMAYA ELİM GİTMİYOR EMEĞİNİZE SAĞLIK
  2. K

Kurtuluş Savaşı Savaşlar dönemi - Tablo halinde

Ellerinize sağlık hocam ne mutlu kıymetini bilen ve çalışan öğrenciye
  3. K

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MEDYA OKURYAZARLIĞI II. DÖNEM I. SINAV

Hocam kitabın içeriğine en uygun sorular .Allah razı olsun muhteşem
  4. K

M E D Y A O K U R Y A Z A R L I Ğ I TEST SINAVI YANIT ANAHTARLI

Allah razı olsun ,ellerinize sağlık hocam
  5. K

Öğretmenler günü konuşması

Yeni hazırladım öğretmenler günü öğretmen konuşması.Yorumlarınızı beklerim..
  6. K

3 Atatürk'ü Anlamak Sunusu

3 Atatürk'ü Anlamak Sunusu Allah razı olsun sizden hocam.
  7. K

genelge ve kongreler .

not tutturmadan hızlı anlatım için hazırladım.
  8. K

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ

Adem hocam çocukların öğrenmesine yardımcı olacak güzel bir çalışma olmuş,teşekkür ederiz.
  9. K

Milli Uyanış:yurdumuzun İşgaline Tepkiler

Milli Uyanış:yurdumuzun İşgaline Tepkiler elleriniz dert görmesin öğretmenim
  10. K

2011-2012 demokrasi ve insan hakları ve yurttaşlık kulübü

2011-2012 demokrasi ve insan hakları ve yurttaşlık kulübü çok güzel olmuş,aradığım çalışmayı buldum.Teşekkür ederim.
  11. K

öğretmenlere yönelik şiddet

öğretmenlere yönelik şiddet Faruk Beye cevap;biz değil bakan yanlış meslek seçmiş hocam yıllarca milli eğitimin başına eğitimden anlamayan insanlar geldi bu ülkede ve defalarca yaz boz tahtasına çevrilen sistemde öğretmenlik mesleğinin ne kutsallığını bıraktılar ne onurunu ben gecemi gündüzüme...
  12. K

Ya İstiklal Ya Ölüm

Ya İstiklal Ya Ölüm Ellerinize sağlık,ben ders notlarını hep kendim yazarak veriyorum,bunu çok beğendim öğrencilerimle paylaşacağım
  13. K

Genelge Ve Kongreler Dönemi

Genelge Ve Kongreler Dönemi Emeğinize sağlık ,teşekkür ederim.
  14. K

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri

Kimler Geldi Kimler Geçti: Anadolu Medeniyetleri Emeğinize sağlık sayenizde derslerim zevkli ve renkli geçiyor,öğrencilerim daha iyi anladıklarını ifade ediyorlar .Okulun imkanları kısıtlı olsada elimden geldiği kadar faydalanıyorum.
  15. K

RİDEF ÇOCUĞUN DÜŞÜNCELERİ ANKETİ 2. KADEME ANKET SORULARI

RİDEF ÇOCUĞUN DÜŞÜNCELERİ ANKETİ 2. KADEME ANKET SORULARI henüz e-okulda adey ekranı bile açılmadı tarih okuldan okula farkediyor
  16. K

ADEY-RİDEF Sorunu

ADEY-RİDEF Sorunu ridefi sadece sınıf öğretmenliği olan doldurur ama o kadar çok yük var ki omzumuzda halimizden anlayan idarecilerle karşılaşmaksa imkansız
  17. K

ADEY Soruları ve Cevap Anahtarı

ADEY Soruları ve Cevap Anahtarı Arkadaşlar geçenlerde bir öğretmen arkadaşımız son eklenenlere RİDEF formlarını 4 sayfada toplayıp koymuştu şimdi göremiyorum acaba nerde bulabilirim yardımcı olur musunuz?