Arama sonuçlarınız

1. C

5.sınıf 4.senaryoya göre1.dönem 1.yazılı soruları

hocam 4 .senaryoda her kazanımdan 1 soru var ama
  2. C

Yazılı 2023-2024 senaryo 2 5. sınıf 1. yazılı cevap anahtarı eklendi

teşekkürler hocam cevap anahtarını da paylaşır mısınız?bir de kazanımlar soruya ekleniyor mu
  3. C

E Kare Yayıncılık 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planı

MRB HOCAM BU ÇERÇEVE PLANA DAKİ FORMATA SADIK MI KALMALIYIZ BİR DEĞİŞİKLİK Mİ OLDU BU YIL
  4. C

SOSYAL BİLGİLER 2. DÖNEM 1. YAZILI

HOCAM TEŞEKKÜRLER BİRAZ DEĞİŞTİRDİM. EMEĞİNE SAĞLIK
  5. C

2022 2.DÖNEM 1.SINAV

FAYDALI OLUR UMARIM.DERLEMEDİR.
  6. C

insaf

ARKADAŞLAR EMEĞİNİZE SAĞLIK ,YAZILILARINIZ ÇOK GÜZEL AMA TÜRKİYE GERÇEĞİ ,4 -5 SAYFALIK SINAV KAĞIDINI ORTALAMA 30 35 SINIFLIK BİR ŞUBEYE UYGULAMAK VE OKUMAYI GEÇTİM;KAĞIT BİLE ZOR BULURKEN NASIL ÇIKTI ALABİLİYORSUNUZ MERAK EDİYORUM. (10 SINIFA GİRİYORUM ) 5 SAYFA SINAV KAĞIDI EL İNSAFFFFF
  7. C

Yazılı 8. Sınıf TC İnkılap Tarihi ve Ata. 1. Dönem 1. BEP ( Hafif Düzeyde Zihinsel Yetersizlik)

HOCAM BENİM KERATALAR BİLE BU SORULARI CEVAPLARKEN 2 KERE DÜŞÜNÜR.
  8. C

6. SINIF SOSYAL BİLGİLER 1. DÖNEM 1. YAZILI SORULARI VE CEVAPLARI

CEVAP UYGUR DEVLETİ İLK YERLEŞİK HAYATA GEÇMİŞTİR .SİZ YANLIŞ YAZMISSINIZ
  9. C

7.Sınıf 1.Dönem 1. Sınav

HOCAM EMEĞE SAĞLIKTA BUNU OKUMAK ÖLÜM
  10. C

Yazılı 7. sınıf Sosyal 1. dönem 1. yazılı 25 test sorusu.

ben bu hocaları anlamıyorum.BİZ KAĞIT BULAMIYORUZ BULSAK FOTOKOPİLER ÇALIŞMIYOR.4 5 sayfa sınav hazırlıyorlar.İNSAF YAHU
  11. C

Yazılı 7. SINIF 1. DÖNEM 1. YAZILI (YENİ MÜFREDAT)

hocam emeğe sağlık ta sorularınız 20 yıl önceki soru kalıplarına göre hazırlanmış.
  12. C

Yazılı 7. Sınıf Sosyal Bilgiler 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı)

keşke burdan paylaşsaydınız.SAYFANIZA YÖNLENDİRİYOR VE ÜYE OLMAMIZ GEREKİYOR.etik değil.
  13. C

2018-2019 İNK 1. DÖNEM 1. SINAV (TEST)

HOCAM EMEĞE SAYGI TAMAMDA 6 SAYFA EL İNSAF ..KAĞIT BULMAK SORUN KAĞIDI BULDUN HADİ FOTOKOPİ MAKİNASI BOZUKTUR.hadi çektin diyelim .GÖZLERE YAZIK
  14. C

Sunu Mustafa Kemal'in Askerlik Hayatı Sunumu

hocam emeğinize sağlık ama sanki sorularda like dislike olanlarda 2 tane cevap hatalı.M.kemalin hareket ordusuyla gelmesi yenilkçi özelliğini gösterir ama hatalı