Arama sonuçlarınız

1. H

Sosyal Bilgiler Afişleri

Sosyal Bilgiler Afişleri 50\70 ideal bence öğrencilerin okuması için kolaylık. yer sorunu olan arkadaşlar için işlediğimiz konuyla ilgili olanları daha ön plana çıkarmak daha iyi olur bence sürekli aynı afişleri görmekte sıkıcı olabilir. ben hem sınıfı hem kolüdoru hemde katı değerlendirerek...
  2. H

ADEY-RİDEF Sorunu

ADEY-RİDEF Sorunu HERKESE SELAMLAR. Sayın meslektaşlarım canınızı sıkmayın, buda gelir buda geçer. Emir büyük yerden yapmaktan başka çare yok . çok fazla öemsemeyin. Ben çocukları bilgisayar sınıfında bilgisayarları açıp doldurttum en kolayı bu. İmkanı olmayan arkadaşların işi zor onlara...
  3. H

ram öğrencisi için yıllık plan

arkadaşlar bir öğrencimiz var 7. sınıfta ramdan raporlu sosyal bilgiler planı gerekli acil yardımcı olursanız sevinirim.
  4. H

Cumhuriyet Üniw. Sosyal Bilgiler

Cumhuriyet Üniw. Sosyal Bilgiler 2003 cumhuriyet mezunuyum. herkese selamlar
  5. H

Osmaniye

Osmaniye 2003 sivas eğitim fak sos bil mezunu osmaniyeliyim ( gavurdağlı diyenlerde var) k.maraşta çalışıyorum. (karadere harmancık i.ö.o maraş merkez)
  6. H

sosyal bilgiler dersini daha anlaşılır kılmak için farklı neler yapıyorsunuz

sosyal bilgiler dersini daha anlaşılır kılmak için farklı neler yapıyorsunuz sınıftaki çocukları gruplara ayırıyorum.her grubun konusu oluyor.gruplar konuya hazırlanıyor. kitabı okuyarak soruları cevaplıyorlar.sınıftaki diğer öğrenciler gruba sörular soruyor. daha sonra grupta sınıfa sorular...
  7. H

Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi)

Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi) ELLERİNİZE SAĞLIK. GÜZEL OLMUŞ. YAKINDA KARADERE HARMANCIK İ. Ö. O SOSYAL SINIFINININ GÖRÜNTÜLERNİ SİZLERLE PPAYLAŞACAĞIM.
  8. H

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği HOCAM BAŞARILAR. SINIFINIZ GÜZEL.BEN KAHRAMANMARAŞTA GÖREV YAPIYORUM. SINIFIMIN FOTOGRAFLARINI ÇEKİP SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM EN KISA ZAMANDA. BÜTÜN MESLEKTAŞLARIMA BAŞARILAR DİLERİM.
  9. H

Atatürk ilke ve inkılap Eşleştirme etkinliği

Atatürk ilke ve inkılap Eşleştirme etkinliği :)güzel olmuş.