Arama sonuçlarınız

1. S

Sınavsız verdiğimiz notlar mahkemelik olursa...

Eğer o yönde bir itiraz olursa,okulum benden talep eder ben de gerekli belgeleri sunarım.Kendi adıma yaptığım bütün calışmaları,uzaktan eğitim devam devamsızlık,öğrencilerin katılamama nedenleri,değerlendirme kriterlerim hepsi bilgisayarımda kayıtlı sorun yok yani.Dönemin şartlarına göre belirli...
  2. S

Sınavsız verdiğimiz notlar mahkemelik olursa...

Okullar bu konuda öğrenci dilekçeleri alıyor.Kaldı ki seçenekler bakanlık tarafından sunuldu. Hiç bir sorun olmaz.
  3. S

7.6.1 DEMOKRASİNİN SERÜVENİ KAZANIM TESTİ

Uzaktan eğitim sürecinde ilaç gibi geliyor .Emeğinize sağlık,teşekkür ederim.
  4. S

6.6.3 KARAR ALMA SÜRECİNDE BEN DE VARIM KAZANIM TESTİ

Teşekkür ederim. Çalışmalarınızı kullanıyorum.
  5. S

6.6.1 YÖNETİM BİÇİMLERİ KAZANIM TESTİ

Güzel bir çalışma olmuş.Teşekkür ederim.
  6. S

Atamın İzinde TEOGun Peşinde II.Dönem 3.Denemesi

Atamın İzinde TEOGun Peşinde II.Dönem 3.Denemesi Teşekkür ederim değerli meslektaşlarım.
  7. S

Medya Okuryazarlığı 1.Dönem 1. Sınav

1. soru yanlış mı bana mı öyle geldi? değildir yerine özelliklerindendir olması gerekmez mi?
  8. S

Kurslara Öğretmen Başvuruları Başladı İşte Yapılması Gerekenler

Kurslara Öğretmen Başvuruları Başladı İşte Yapılması Gerekenler kendi okulu hariç başka okul yazan oldu mu arkadaşlar?üç tercih hakkı vermişlerya.Ne yaptınız?
  9. S

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz?

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz? 8'lerde cepheler konusu bayramdan sonraya kaldı.7.sınıflarda nüfus konusuna daha yeni giriş yaptım.arkadaşlardan bazıları çok ilerlemişler.ben şahsen koşuşturma taraftarı değilim.Konular arası kopukluk olması daha büyük sorun oluyor.sürekli geri...
  10. S

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Son iki ayda okuduğum kitaplar:Son Sefarad/Beyazıt Akman,Sultanı Öldürmek/Ahmet Ümit.Şu anda da Tolstoy'un Diriliş'ini okumaktayım.Tolstoy bu kitabını 1899 'da 71 yaşında iken yazmış.İlgimi çekti.
  11. S

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi- Sınav kağıdınızı inceledim ve sorularınızı çok beğendim.Çoğu sorunuzu da aldım kullanacağım.Elinize emeğinize sağlık.
  12. S

4+4+4 kasaba okullarını kapatıp imam hatipleri coşturur mu?

4+4+4 kasaba okullarını kapatıp imam hatipleri coşturur mu? İnsanlara zorla hiç birşeyi dayatamazsın.Herkes çocuğunu istediği dünya görüşüne göre yetiştirir.İmam hatipler coşabilir de bundan sanane.Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullardan bahsediyoruz.Sanki yasadışı örgütten...
  13. S

EĞER TÜRK'SEN OKU.

EĞER TÜRK'SEN OKU. Hocam kusura bakma ama "EĞER TÜRK'SEN OKU. " başlığı konuya ne denli sığ baktığınızı gösteriyor.Bu topraklarda Türkler zaten doğrusu ve yanlışı ile Türkçe konuşur ve Türkçe okur,yazar.Üç kuruş etmez İngilizce için hiç bir İngiliz'in "Eğer İngiliz isen Oku" diye başlık...
  14. S

ŞUBE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

ŞUBE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Bu tür belgelerin öğrenci isimleri silindikten sonra paylaşılması taraftarıyım.Neticede olumlu ya da olumsuz değerlendirmeler var ve bu bilgilerin öğretmenlerde kalması gerekir.Hiçbirimiz kendi çocuğumuzun ismini,özelliklerini internette görmek...
  15. S

Destanlaşan Direniş

Destanlaşan Direniş Sayın Hocam belki her defasında teşekkür etmiyoruz ama hep bir Allah razı olsun diyoruz.Çalışmalarınızı kullanıyorum ve çok işime yarıyorlar.Ellerinize sağlık teşekkür ederim.
  16. S

Eğitim mi önemli Cibilliyet mi ?

Eğitim mi önemli Cibilliyet mi ? eğitim kelimesinde yazım hatası var.kıssa güzel bir kıssa
  17. S

Arkadaşın Yeri :)

Arkadaşın Yeri :) Bu Selçuk Erdem karikatürlerine bayılıyorum.
  18. S

Osmanlı: Denizlerin Fatihi

Osmanlı: Denizlerin Fatihi Bu kadar güzel ve derli toplu hazırlanır ancak.Sunularınızı kullanıyorum.Allah emeklerinizden razı olsun...
  19. S

Dünyayı Keşfediyoruz-Coğrafi Konum

Dünyayı Keşfediyoruz-Coğrafi Konum Teşekkür ederim.