Arama sonuçlarınız

1. H

Cumhuriyet Ve Demokrasi Arasındaki Farkı Nasıl Açıklanmalı???

5.sınıflar için basit olarak; başında cumhurbaşkanı olan yönetim şekli, cumhurbaşkanınıda halkın seçmesi demokrasi diyorum
  2. H

MEB ÇANAKKALE İLİ ÖRNEK SORUSU- Bu sorunun cevabı B olarak verilmiş. Hatalı değil mi?

yönetici şeçmiyorlar o yüzden milli egemenlik değildir. egemenlik tek başına yönetme demektir. milletin yönetimi demektir. ülke yönetimiyle ilgilidir. milli irade ise halkın görüşüdür.
  3. H

2018-2019 7. Sınıf yıllık plan YENİ MÜFREDATA UYGUN!!!!!

ara disiplinler kaldırıldı bilginize
  4. H

berkay yayınları yıllık planı olan varmı

arkadaslar 5.sınıf berkay yayınları plan varmı
  5. H

evren yıllık olan varmı

5. SINIF EVREN yayınlarını planları varmı arkadaşlar
  6. H

Öğretmenlere Rotasyon Ne Zaman Yapılacak?

Öğretmenlere Rotasyon Ne Zaman Yapılacak? “GEÇİCİ MADDE 3 – (1) 48 inci madde hükümleri aynı eğitim kurumunda; 2014-2015 öğretim yılında 15 yıl, 2015-2016 öğretim yılında 14 yıl, 2016-2017 öğretim yılında 13 yıl görev yapan öğretmenler hakkında uygulanır.”
  7. H

Öğretmenlere Rotasyon Ne Zaman Yapılacak?

Öğretmenlere Rotasyon Ne Zaman Yapılacak? rotasyon 15 yıl oldu 4 Temmuz 2015 CUMARTESİ Resmî Gazete Sayı : 29406 YÖNETMELİK Millî Eğitim Bakanlığından: MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ÖĞRETMEN ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK MADDE 1 – 17/4/2015...
  8. H

İl Dışı Atama Sonuçları Açıklandı

manisanın neresi
  9. H

bursa nilüfer

hicmi yok nilüferden sitede birileri
  10. H

30 Nisan TEOG Soru - Kazanım Eşleştirmesi

erken hocamın 7.sınıf demokrasi ünitesi sunularında sosyal devlet anlatılırken ilk bu veriliyor
  11. H

bursa nilüfer

arkdaşlar bursa nilüferde sosyal bilgiler ve fen bilgisi açığı olan okulları yazarmısınız yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
  12. H

Bursa nilüfer

arkadaşlar bursa nilüferde hangi okulların sosyal bilgiler ve fen bilgisi öğretmenine ihtiyacı var yazabilirmisiniz
  13. H

uzaktan eğitim

uzaktan eğitim arkadaşlar hepsi bitince sayfanın sonunda 10 soruluk bir test var onu yapın öyle tamamlanıyor
  14. H

2011-2012 1.dön. zümre müfettişlerin isteklerine uygun

yeni dönem hayırlı olsun
  15. H

Müfettişlerin İstediği Şök Toplantısı Tutanağı

müfettişlerin istediği şök toplantısı tutanağı bir örnek
  16. H

Seminer Dönemi Çay Yasağı

sayın hocam öncelikle sizin orda sendika temsilcileri ne yapıyorlar. iki sizi ancak ve ancak 6 ders saati tutabilirler bunun nedeni 3 ders saati maaş karşılığı, 3 ders saatide ek ders karşılığı onun dışında tutamazlar. rahat olun bir şey olmaz. 6 ders saati 6x40=240 dakika durursunuz oda 4 saat...
  17. H

Kurtuluş Savaşı Resimleri

sunularda kullana bilirsiniz
  18. H

Sınırlar Genişliyor

kazanımlara bakın ne işleyeceğiniz belli okadar boşa bilgi vermeyin