Arama sonuçlarınız

1. U

7. Sınıf Yeni Nesil Deneme 1 ( Onur Hoca)

hocam emeklerinize sağlık güzel olmuş
  2. U

Yeryüzünde Yaşam (Bilgi Yarışması)

emeğinize sağlık teşekkürler
  3. U

[move]5. bulmaca...etkinliği...ürettiklerimiz[/move]

5. bulmaca...etkinliği...ürettiklerimiz teşekkür ederiz sayın hocam ama anlayamadığım sorular var soldan sağa 4.soru ''sanat adı altında kendi yüz fotoğraflarını makasla parçalayan ve sonra bu fotoğrafları yapıştırmaya çalışan içinizden biri '' ne demek birde yukarıdan aşağıya 16.soru this is...
  4. U

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi Elinize yüreğinize sağlık teşekkürler
  5. U

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem GENEL TARAMA TESTİ-Cevaplı

5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem GENEL TARAMA TESTİ-Cevaplı zeki hocam paylaşımlarınızı beğenerek takip ediyoruz elinize,emeğinize sağlık.Allah azminizi artırsın Allah razı olsun siz ve sizin gibi emeğini paylaşanlardan
  6. U

Sıdıka Çalışkan Ortaokulu Merdiven Projesi

Sıdıka Çalışkan Ortaokulu Merdiven Projesi resmleri göremiyoruz hocam bi bakabilir misiniz?
  7. U

BİR KAHRAMAN DOĞUYOR 4

BİR KAHRAMAN DOĞUYOR 4 Teşekkür Ederim
  8. U

Trt-ilber Ortaylı 16-17 Yy Da Osmanlı Devleti

Teşekkür Ederim
  9. U

Seminer Dönemi Çay Yasağı

bunda garibime giden sadece saat 15 e kadar durmanız yoksa diğerleri normal her okulda yapılıyo yada yapılması gerekiyo
  10. U

Mesleki Çalışmalar 2009

Adanada İskende Büyük İlköğretim Okulu var mı hocam? :-*.Adanada İskender Büyük İlköğretim Okulu yok bildiğim kadarıyla ama Efes Pilsen Lisesi vardı yoldan geçerken görünüyordu ismini değiştirdiler mi bilmiyorum.Paylaşımınız için teşekkürler
  11. U

Cumhuriyet Bayramı

Cumhuriyet Bayramı Konuşma Metni Teşekkürler eliniz sağlık
  12. U

2007-2008 7.sınıf 7.ünite Ülkeler Arası Köprüler

2007-2008 7.sınıf 7.ünite Ülkeler Arası Köprüler Hocam elinize emeğinize yüreğinize sağlık çok güzel notlar hazırlayıp bize bi iş bırakmıyorsunuz.7.sınıf ların kitabınnın ne kadar iğrenç olduğunun görünce sizin notlarınızın kıymeti daha da artıyor.Yüreğinizie salık.Hkkınızı helal edin.
  13. U

6.sınıflar Sosyal Bigiler Öğreniyorum Ve Yeryüzünde Yaşamla İlgili Bulmaca

http://rapidshare.com/files/69185159/sosyal_bulmacas__305__6.s__305_n__305_flar_1.ve_2.uenite.doc       İndiren arkadaşların yorumlarını bekliyorum Şimdiden teşekkürler