Arama sonuçlarınız

1. A

Sosyal Bilgiler Dersliğim

Manisa_merkez/Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu okulumda senelerdir kurullarda dile getirmeme rağmen başaramadığım hayalimdeki sınıf tebrik ederim.
  2. A

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim harika!
  3. A

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz özel bir eğitim kurumunda çalışıyorum, 8. sınıf sorularını gördüğümde 7. sınıf sorularıda böyle gelir diye umut etmiştim bu düşüncemide velilerimle paylaştım. tam hayal kırıklığı. özelde çalışan bizler daha çok baskı altındayız...
  4. A

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz sorular beklediğimden kolay çıktı. bu siteye emek verenlere, bilgi paylaşımında bulunanlara hatta yorum yapanlara teşekkürü borç bilirim. hepimize şimdiden iyi tatiller.
  5. A

8 SSCB Dağıldıktan Sonra Konu Kazanım Testi

8 SSCB Dağıldıktan Sonra Konu Kazanım Testi ALLAH sizden razı olsun hocam. teskrlr.
  6. A

Gaziantep-araban Elif İlöğretim Okulu (yenılendi)

Gerçekten elinize emeğinize sağlık sizi tebrik ediyorum.
  7. A

Erzurum Kongresi

Erzurum Kongresi hocam resimler açılmıyor artık. Resimler tekrar düzenlenmiştir Erkan İSANMAZ
  8. A

Proje-Performans değerlendirme Formu

YEPYENİ KOLAY PUANLANAN BİR PROJE VE PERFORMANS DEĞERLENDİRME FORMU öğretmenim gercekten emek verilerek hazırlanmış teşekkür ederim.
  9. A

8.sınıf 1.ünite Ders Notu

emeğinize sağlık hocam. çocuklarıma dağıtıcam bu çalışmayı
  10. A

Seminer Dönemi Çay Yasağı

yukarıda bir arkadas yazmış; seminer saat 9 da başlıyor 15 'e kadar bdevam edior çanakkaenin lapseki ilcesinde ki tüm okullarda aynı uygulama var şaşılacak şey bu neye göre belirleniyor hayret ediyoum.
  11. A

Dış Politika Test Soruları

hocam ellerinize sağlık. soruları öğrencilerim cok begendıler lütfen hangi yayının olduğunu söylermisiniz?
  12. A

Kara Murat Kolla Kendini

lütfen:)
  13. A

Tarih Karikatürleri

medniyetmi yapıyosun :)
  14. A

Tarkan

niyeki
  15. A

Çin Seddi

yerinde hepsi:)
  16. A

Ekonomi Ve Sosyal Hayat

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YARINKİ YAZILIMDA GÖNDERDİĞİN SORULARDAN FAYDALANDIM. EMEĞİNE SAĞLIK ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.
  17. A

Tc. İnk. Tar. 4.ünite Çalışma Kağıdı

ELLERİNİZE KOLLARINIZA SAĞLIK.