Arama sonuçlarınız

1. V

Ahlak ve yurttaşlık dersi 1. dönem 2. yazılı

Ahlak ve yurttaşlık dersi sınav örneğidir. Soruların çoğunu ben yazdım. Kazanımlar doğrultusunda oluşturulmuştur.
  2. V

Yıldız Savaşları Oyunu- Hangi Yiyeceği İle Meşhur

Hocam benim bilgisayarla ilgili bir sıkıntı galiba. Hiç siteyi açmıyor tıklayınca.
  3. V

Zümrelerin Gücü Adına Denemeleri No: 5

Emeğinize sağlık, çok teşekkürler.
  4. V

Zümrelerin Gücü Adına Denemeleri No: 7

Hocam ellerinize sağlık
  5. V

Zümrelerin Gücü Adına Denemeleri No: 6

Hocam çok teşekkür ederim çalışmalarınız için.
  6. V

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::.

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 5 ::. Hocam Allah razı olsun. Ellerinize sağlık
  7. V

2014-2015 Sosyal Bilgiler Dersi 1. Dönem Zümresi

Erkan hocam çok teşekkürler
  8. V

Şu soruya bakabilir misiniz?

Ben de e şıkkı dedim ama cevap c şıkkıymış. Sonuçta avrupa mallarının osmanlı pazarlarını işgal etmesinde tabiki kapitülasyonların büyük etkisi var bence.
  9. V

Şu soruya bakabilir misiniz?

değerli meslektaşlarım kardeşim kpssye hazırlanırken bir denemede çıkan bir tarih sorusu. Sizlerin görüşünü almak istedim. III. Selim'den itibaren Osmanlı padişahlarının yerli malı kullanımına önem vermesini aşağıdakilerden hangisi veya hangileri ile açıklayabiliriz? 1-Fransız İhtilali...
  10. V

Yaptırdığım Materyaller

YAPTIRDIĞIM MATERYALLER:) bi bakarmısınız :) Eru hocam gerçekten tebrik ederim. Çok güzel fikirler bulmuş ve çok güzel çalışmalar yapmışsınız
  11. V

Gümrü antlaşması ile ilgili bir soru

Bu hafta okulumuzda yapılan deneme sınavında çılan bir soruda Kazım Karabekir'in resmi altında Gümrü antlaşması ile ilgili bilgiler verilmiş ve hangisine ulaşılamaz diye sorulmuştu? Diğer 2 seçenek elendiği için yazmıyorum. A)Ermeniler Doğu Anadolu'da ki tprak isteklerinden vazgeçtiler.B) İtilaf...
  12. V

Atatürk Üni. Mezunları

2003 kkef sosyal bilgiler mezunuyum. İstanbul bahçelievler de çalışıyorum
  13. V

Rehberlik Yıl Sonu Faaliyet Raporu

adem10 nickli vatandaş. ne yazdığının farkındamısın sen. terbiyesiz. beğenmiyorsan defol git. burası ilköğretim sitesi. esas mal sensin ki ilköğretim sitesinde 9. sınıf arıyosun. bu arada paylaşım yapan arkadaşa çok teşekkürler
  14. V

Çanakkale Zaferi (sesli)

tek kelimeyle mükemmel bir sunu. emeği geçen herkese çok teşekkürler
  15. V

Norm Kadro

moy seçmeli bir ders olduğu için bu mümkün değil. zaten bu dersi sosyal bilgiler öğretmenleri verecek diyebir kuralda yok. onun için dediğin mümkün değil
  16. V

Sosyal 6- Meridyenlerle İlgili Saat Hesapları Problem Çözüyor Musunuz

ben saat problemlerine hiç girmiyorum. hem öğrencilere çok ağır geliyor, hem de çok zaman istiyor. ölçeklerde biraz ayrıntıya inmek gerekiyor
  17. V

Acil Münazara Konusu- Savaşlar Eğitimle Önlenemez

arkadaşlar okuldaki münazara konumuz "savaşlar eğitimle önlenemez". bu konuda destekleyici döküman lazım. acil yardım edebilecek arkadaşlara çok teşekkür ederim.
  18. V

Medya Okur Yazarlığı Hakkında Acil Yardıma İhtiyacım Var

hocam moy programında öyle bir şeyden bahsetmiyor. ama yinede siz bir programı inceleyin. bir de arkadaşınızın kaynağı neymiş onu sorun bence
  19. V

Arkadaşlar 8.sınıflarda M.o.y. Dersi Alan Varmı,

arkadaşlar benim okulumda 6,7 ve 8. sınıflarda da halk kültürü ve moy dersini seçtik biz. ama geçen yıllarda bu dersler verilmemiş